Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Reglament i Informació Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2016

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 27943
17.12.2015

Camp. Catalunya per EquipsReglament i Informació Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2016

Informació relativa al Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2016
Els dies 23 i 24 de gener de 2016 es jugarà la 1ª prova del XXII Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2016 als camps de: 
1ªDiv Franciac
2ªDiv E Castelló Empuriabrava
2ªDiv O El Vendrell
3ªDiv E Mas Pagès
3ªDiv O Lleida
4ªDiv N Platja d'Aro
4ªDiv G1 Hcp 1
4ªDiv G2 Roc 3
4ªDiv S La Figuerola

Clickar per veure el Reglament de la competició en format PDF

Els equips caldrà que enviïn el llistat de membres de l'equip fins el dia 10 de gener de 2016 a la secretaria ACPP/FCPP. Un cop enviat el llistat de membres de l'equip, també caldrà que els equips realitzin l'alineació per la primera prova mitjançant el mòdul d'inscripcions a la plana www.pitch.cat fins el dia 20 de gener de 2016.

S'informa als equips participants al Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2016 de les dates de joc a les diferents divisions així com del calendari de seus de les diferents divisions i grups un cop modificat l'ordre d'algunes seus per motius d'organització o climatològics

  1ª prova 2ª prova 3ª prova 4ª prova 5ª prova 6ª prova 7ª prova
  23,24/01 13,14/02 12,13/03 09,10/04 07,08/05 28,29/05 18,19/06
1ªDiv Franciac Platja d'Aro bonÀrea El Vallès Mas Pagès Can Rafel Teià
2ªDiv E Castelló Hcp 1 Fornells Tennis Mora Badalona Montseny Papalús
2ªDiv O Vendrell Lleida Figuerola Bellpuig St.Jaume Can Cuyàs bonÀrea
3ªDiv E Mas Pagès Teià Gualta Can Pascual Mas Nou Papalús St.Cebrià
3ªDiv O Lleida Figuerola Bellpuig Can Rafel Cambrils Portal Roc Vendrell
4ªDiv N Platja d'Aro Castelló Papalús Peralada Franciac Fornells Gualta
4ªDiv G1 Hcp 1 Montseny Vallromanes Canal Olímpic Can Rafel Tennis Mora Oller del Mas
4ªDiv G2 Roc 3 St.Cebrià M.Gurumbau Can Cuyàs El Vallès La Garriga Badalona
4ªDiv S Figuerola Vendrell Ampolla St.Jaume bonÀrea Bellpuig Portal Roc
Per tal de que els equips puguin organitzar-se, s'informa del dia de joc de les diferents jornades:
      
1ª jornada
  • Dissabte 23 de gener: 1ª i 3ª divisió
  • Diumenge 24 de gener: 2ª i 4ª divisió
2ª jornada
  • Dissabte 13 de febrer: 2ª i 4ª divisió
  • Diumenge 14 de febrer: 1ª i 3ª divisió
3ª jornada
  • Dissabte 12 de març: 1ª i 3ª divisió.
  • Diumenge 13 de març: 2ª i 4ª divisió
4ª jornada
  • Dissabte 9 d'abril: 2ª i 4ª divisió
  • Diumenge 10 d'abril: 1ª i 3ª divisió
  • Dissabte 9 i diumenge 10 d'abril: Grups amb camps seu de 9 forats.
5ª jornada
  • Dissabte 7 de maig: 1ª i 3ª divisió
  • Diumenge 8 de maig: 2ª i 4ª divisió
  • Dissabte 7 i diumenge 8 de maig: Grups amb camp seu de 9 forats.
6ª jornada
  • Dissabte 28 de maig: 2ª i 4ª divisió
  • Diumenge 29 de maig: 1ª i 3ª divisió
  • Dissabte 28 i diumenge 29 de maig: Grups amb camp seu de 9 forats.
7ª jornada
  • Dissabte 18 de juny: 1ª i 3ª divisió
  • Diumenge 19 de juny: 2ª i 4ª divisió
  • Dissabte 18 i diumenge 19 de juny: Grups amb camp seu de 9 forats.

Un cop finalitzada la preinscripció, s'informa que es permetrà l'inscripció de nous equips fins l'17 de gener sempre que al grup escollit quedin places disponibles fins a un màxim de 18 equips per grup.

Data per presentar el llistat de jugadors integrants dels equips: 10 de gener de 2016
Data per realitzar l'alineació per a la 1ª prova: 20 de gener de 2016

Full de presentació del llistat de jugadors integrants dels equips en pdf: descarregar aquí

La configuració d'equips provisional fins al moment queda de la següent forma. Si algun equip vol modificar el nom, ho pot fer al enviar el llistat de jugadors integrants dels equips.

1a DIVISIÓ
1 P&P BADALONA
2 FRANCIAC
3 GUALTA GRUP ESCRIVA INTERIORS
4 XERINOLA TENNIS MORA
5 CAN RAFEL
6 LA TRATTORIA LLEIDA
7 VALLROMANES A
8 TEAM HCP 1
9 GUALTA WESTFALIA
10 JUGADORS DEL VALLES
11 PORTAL DEL ROC
12 SERRALLONGA TEAM
13 P&P SANT CEBRIA
1 ROC 3
15 FRANCIAC PITCH
16 CANAL OLIMPIC
17 LLEIDA CARGOLS
18 P&P PERALADA
 
2a DIVISIÓ EST 2a DIVISIÓ OEST
1 CANTERA BADALONA 1 SANT JAUME
2 P&P TEIA 2 VENDRELL A
3 CLUB GOLF PALAMOS 3 CLUB G. CAMBRILS
4 PAPALUS 4 VALL D'ORDINO P&P
5 PAR 2008 J+J 5 SANT CUGAT P&P
6 PLATJA D'ARO CAF RIDAURA 6 FORA LIMITS
7 AMICS DE FRANCIAC 7 CAN CUYAS I
8 MAS GURUMBAU 8 MONTGROS G.
9 PLATJA D'ARO CRISTINENC 9 GOLFUS 2.0
10 GUALTA EL TER 10 VILAFORTUNY
11 P&P LA GARRIGA TABLAO CORDOBES 11 bonArea A
12 VALLROMANES B 12 URGELL PITCH
13 CLUB ESPORTIU PANTIQUET 13 MANRESA OLLER DEL MAS
1 HANDICAP 21 1 LA FUSTA
15 MAS GURUMBAU 4 C 15 TECNOCIM ANOIA G. CLUB
16 CALLEJEROS 16 PENEDES NOVA GENT
17 ST ANDREWS P&P 17 BARCELONA URBAN G. CLUB
18 DRACS DE FRANCIAC 18 PAR 54
 
3a DIVISIÓ EST 3a DIVISIÓ OEST
1 SANT CEBRIA BLAU 1 ORFEO CATALONIA G.C.E.
2 TEMPO TEAM & SORIANO 2 LOS GALLITOS
3 BADALONA VOY PA PAR 3 CAN RAFEL LLADO
4 ALBATROS 4 VENDRELL B
5 FORRAIRES 5 LOS IRREDUCTIBLES
6 HCP 1 B 6 GOLF@S VENDRELL
7 SANT CEBRIA GRIS 7 LA FIGUEROLA RESORT
8 PiP.CAT 8 BONMONT
9 MARE NOSTRUM 9 @KIPILLU.CAT
10 CASTELLO 10 bonArea B
11 ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA 11 OLEASTRUM
12 QUIMRIERA.COM 12 WEDGE G. CLUB
13 FREELANCE P&P TEAM 13 P&P PENEDES PASTES LA GRANJA
14 CAFE TORRES P&P CAN PASCUAL 14 RCGP PITCH AND PUTT
15 FORAT NEGRE 15 VILAGOLF
16 ELS MATINERS DE FRANCIAC 16 CAN CUYAS B
17 XERINOLA HCP 1 17 CANAL OLÍMPIC B
18 P&P SANT VICENÇ DE MONTALT 18 CASPER TENNIS MORA
 
4a DIVISIÓ CENTRE G1 4a DIVISIÓ CENTRE G2
1 TEIA RUSKY TEAM 1 GELIDA P&P
2 SEMAR 2 GOPRO MULLIGAN A
3 P&P 64 3 FORAT EN 1 - MONTSENY
4 SANT CUGAT P&P B 4 PITCH AND PUTT SABADELL
5 GOLDEN 3.0 5 TEIÀ B
6 CAN RAFEL B 6 VILASSAR PITCH AND PUTT
7 TEMPO TEAM BLACK & SORIANO 7 LOS OTROS GALLITOS
8 SANT CEBRIA VERD 8 THE GOLFTROTTERS
9 TROBADORS CLUB 9 DREAM PIM BADALONA
10 CANNONBALL 10 CHICAGO G. CLUB
11 SENTMENAT EL VALLES 11 CLUB ESPORTIU LOPI
12 PARES I FILLS BADALONA 12 LA GARRIGA B
13 BCN URBAN G. B 13 NOVAICARIA ESPORTS CLUB
14 WOOPER TEAM G. CLUB 14 JUGADORS DEL VALLES B
15 GARRIGA BEST 18 15 ROC 3 B
16 LOS PEGADORES 16 CANAL OLIMPIC C
17 OLYMPVS ROC 3 17 SANT CEBRIA GROC
 
4a DIVISIÓ NORD 4a DIVISIÓ SUD
1 FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION 1 COP A COP - SANT JAUME
2 CAN PASCUAL 2 LLEIDA B - WINKHAUS
3 FRANCIAC PUTT 3 GREEN TEAM URGELL
4 PAPALUS F19 L'ARC TAPES MALGRAT 4 P&P SANT JAUME B
5 FRANCIAC SWING FACTORY 5 P&P AMPOLLA
6 SANT CEBRIA INVICTUS 6 P&P TERRES DE L'EBRE
7 MAS NOU    
8 MAS PAGES    
9 VOLCANICS DE PERALADA    
10 PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT    
11 GUALTA TRAMUNTANA    
12 P&P FORNELLS CLUB    

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC