Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2016, 4ª divisió centre G1, 7ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 29487
18.06.2016

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2016, 4ª divisió centre G1, 7ª jornada

OLYMPVS ROC 3



Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2016
4ª divisió centre G1
7ª jornada , OLLER DEL MAS PITCH & PUTT

 

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

EL VALLES SENTMENAT
1 OLMOS PEREZ, JORGE 52 GONZALEZ MARTI, MIGUEL 53 230
GONZALEZ DIAZ, EUGENI 62 CASANOVAS CAYELLAS, RAMON
SERRAL FLORETA, XAVIER 63 BIOSCA RIERA, DANIEL 58
SALADA FITE, ROC 68 COROMINAS PONS, JOAN
SANT CUGAT P&P B
2 CHAVES FERRER, JESUS 58 LAGUNAS MARQUINA, RAFAEL 54 231
GARCIA CHACON, JOS MARIA 59 BAFALLUY OSES, ADRIAN
FERNANDEZ CORCOBADO, JUSTO 60 GARCIA GALIANO, MIGUEL 56
GARCIA GALIANO, JOSE MARIA 61 ---
OLYMPVS ROC 3
3 SANCHEZ RODRIGUEZ, JOSE MANUEL 60 JAEN LOPEZ, ENRIQUE 49 232
VAZQUEZ LOPEZ, MANUEL 61 GARCIA AVILA, ANTONIO
SANCHEZ BLAZQUEZ, SERGI 62 CHAO PARADAS, LUIS 56
PONT PURTI, BORJA 62 MARTIN VIÑAS, JOSEP Mª
CLUB P&P 64
4 ZAWISTOWSKI, DAVID EDWARD 55 ANAYA BOIX, MARIO 53 235
CUMPLIDO ROBLES, SANTIAGO 61 CANO IBAÑEZ, FRANCISCO JAVIER
VILLAGRASA CUY, LLORENÇ 66 RETAMAR LOPEZ, JUAN VICENTE 57
OLMOS FERNANDEZ, JUAN MANUEL 71 HERRERA FABREGA, VICTOR
TEIA RUSKY TEAM
5 MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP 53 CARDONA TRIAS, FRANCESC 59 236
ALCAZAR PONS, JUAN 62 SALINAS ISABAL, JUAN
GOMEZ MONTES, JOSE LUIS 62 BUSQUE CAMPABADAL, ISIDRE 59
PAU AVENTIN, SALVADOR 67 AYMERICH LEMOS, RAIMON
GOLDEN 3.0 - LITMA
6 VILARDEBO GASCH, FERRAN 56 RAGAS AMALRICH, XAVIER 62 240
SOULERE ROCA, CARLES 59 DE GRACIA MIR, FREDERIC
PULIDO LOPEZ, ALBERT 63 FERRAN CANTO, XAVIER 67
COROMINAS MILLAN, TOMAS 77 MORAN FARRES, CARLOS
CANNONBALL
7 JULIA NUÑEZ, SERGIO 58 SAEZ NAVARRO, JUAN 54 241
LACALLE BUENO, CARMEN 64 SAEZ BELL-LLOCH, VICTOR
RAMIREZ PINO, FCO.JAVIER 65 MELGAREJO BIRTH, JAIME JUAN 61
LORENTE VIDAL, IVAN 70 LORENTE NORTE, JUAN
TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
8 PLANAS FEIXO, ALBERT 63 CANTOS VERGES, GUSTAVO 56 246
LOPEZ LEON, ISRAEL 63 CAMI SANAHUJA, JOSEP
ALARCON MESTRES, VICENÇ 64 ORTIZ NOGUEROLES, DAVID 61
BONETA BONADA, JORDI 65 VALLE GIMENEZ, JAVIER
CAN RAFEL B
9 SAN CLEMENTE MARTIN, MIGUEL 63 CONSTANS LOPEZ, ANA 59 253
HERNANDEZ DIAZ, MANUEL 65 MONFERRER FIBLA, JOSEP
VAQUERO CHUECA, JUAN JOSE 66 FERRER DE LA FIGUERA, SOFIA 61
CASTELLARNAU URIZ, CARLOS 74 BERMUDEZ GARCIA, MERCEDES
LOS PEGADORES
10 SORIA SORIA, DANIEL 64 QUILEZ MONREAL, MANUEL 59 253
MARTI PALAU, XAVIER 65 CARCASONA COMAS, JAVIER
LACALLE BUENO, VICTOR 65 MOLINO HERRERA, CARLOS JOSE 59
GARCIA SAMPEDRO, JORDI 76 ---
SEMAR
11 MORELL RIERA, JAUME 62 PULIDO GUERRERO, SANTIAGO 57 253
LOPEZ SORIANO, GREGORI 64 GALAN ROMAN, JUAN
SOLSONA ARTOLA, DOMENECH 70 ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO 69
OLIVA SALA, JOSEP 75 GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA
SANT CEBRIA VERD
12 ARMISEN MIGUEL, FREDERIC 63 IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS 60 256
SIN CIRES, PEDRO 63 PALLARES BASSETS, ELISA
KLASSMANN, THOMAS 70 MEDINILLA GARCIA, JOSE 61
DELLA JUSTO, JOAN 72 ADELANTADO COLLDECARRERA, RAMON
LA GARRIGA BEST 18
13 MARIA GARCIA, ALBERT 58 PRIO SEGUI, MERCEDES 59 260
SANMARTI CARATES, ALFRED 71 DEL CAMPO MOSLARES, JAVIER
ORTIZ FERMOSELLE, SERGIO 72 MUNNE SURIÑA, JOSEP 62
GALLOFRE VARGAS, MARC 100 RODRIGUEZ PEREZ, ALDO
DEVIL'S SWING BDN
14 CHARCO ORIOL, MARC 66 CRESPO GARCIA, JUAN 64 270
GARRIGA PERIS, DAVID 68 CRESPO GUIJARRO, ADRIAN
CABALLERO VILANOVA, JOAN CARLES 72 CABALLERO CASTRO, JOAN 65
ESTELLA VACAS, ENRIC 72 CRESPO GUIJARRO, XAVIER
TROBADORS CLUB
15 FLETA NEBOT, PAU 62 GONZALEZ MORA, JOSE 73 272
FRANQUET VILA, FRANCESC XAVIER 68 ---
MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO 69 SEGURA MARTIN, FRANCISCO 77
IGUAL MOLINA, ALBERT 75 ---
BARCELONA URBAN P&P B
16 SOTOCA CASAS, ANTONIO 60 MENDEZ RODRIGUEZ, SERGI 66 285
ANDRES FARRES, XAVIER 76 ---
MUÑOZ PENDON, JUAN 83 --- 100
--- 100 ---

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
Pos Llicència Nom HPE HPP NHP BRUT NET Equip
1 ACPP027112 OLMOS PEREZ, JORGE (+)4,8 (+)5 (+)4,8 52 57 EL VALLES SENTMENAT
2 ACPP009265 MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP (+)1,1 (+)1 (+)1,1 53 54 TEIA RUSKY TEAM
3 ACPP025619 ZAWISTOWSKI, DAVID EDWARD (+)2,7 (+)3 (+)2,7 55 58 CLUB P&P 64
4 ACPP007376 VILARDEBO GASCH, FERRAN 6,7 7 4,9 56 49 GOLDEN 3.0 - LITMA
5 ACPP018407 MARIA GARCIA, ALBERT 3,8 4 3,8 58 54 LA GARRIGA BEST 18
6 ACPP005779 JULIA NUÑEZ, SERGIO 2,2 2 2,2 58 56 CANNONBALL
7 ACPP026449 CHAVES FERRER, JESUS (+)0,7 (+)1 (+)0,7 58 59 SANT CUGAT P&P B
8 ACPP022887 SOULERE ROCA, CARLES 5,1 5 5,1 59 54 GOLDEN 3.0 - LITMA
9 ACPP026414 GARCIA CHACON, JOS MARIA (+)0,1 0 (+)0,1 59 59 SANT CUGAT P&P B
10 ACPP025534 SOTOCA CASAS, ANTONIO 5,7 6 5,7 60 54 BARCELONA URBAN P&P B
11 ACPP022246 FERNANDEZ CORCOBADO, JUSTO 5,1 5 5,1 60 55 SANT CUGAT P&P B
12 ACPP013497 SANCHEZ RODRIGUEZ, JOSE MANUEL (+)1,6 (+)2 (+)1,4 60 62 OLYMPVS ROC 3
13 ACPP025740 CUMPLIDO ROBLES, SANTIAGO 4,6 5 4,6 61 56 CLUB P&P 64
14 ACPP027070 GARCIA GALIANO, JOSE MARIA 1,8 2 1,8 61 59 SANT CUGAT P&P B
15 ACPP006082 VAZQUEZ LOPEZ, MANUEL 0,1 0 0,3 61 61 OLYMPVS ROC 3
16 ACPP015055 FLETA NEBOT, PAU 2,4 2 2,6 62 60 TROBADORS CLUB
17 ACPP025390 SANCHEZ BLAZQUEZ, SERGI 0,5 1 0,7 62 61 OLYMPVS ROC 3
18 ACPP021038 ALCAZAR PONS, JUAN 0,5 1 0,7 62 61 TEIA RUSKY TEAM
19 ACPP024352 MORELL RIERA, JAUME 0 0 0,2 62 62 SEMAR
20 ACPP027376 PONT PURTI, BORJA (+)1,1 (+)1 (+)0,9 62 63 OLYMPVS ROC 3
21 ACPP006743 GOMEZ MONTES, JOSE LUIS (+)2,1 (+)2 (+)1,9 62 64 TEIA RUSKY TEAM
22 ACPP021725 GONZALEZ DIAZ, EUGENI (+)1,8 (+)2 (+)1,6 62 64 EL VALLES SENTMENAT
23 ACPP006494 SAN CLEMENTE MARTIN, MIGUEL 7,1 7 7,1 63 56 CAN RAFEL B
24 ACPP018991 PULIDO LOPEZ, ALBERT 7,4 7 7,4 63 56 GOLDEN 3.0 - LITMA
25 ACPP017811 PLANAS FEIXO, ALBERT 5 5 5 63 58 TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
26 ACPP021793 ARMISEN MIGUEL, FREDERIC 2,1 2 2,3 63 61 SANT CEBRIA VERD
27 ACPP009195 SIN CIRES, PEDRO 1,6 2 1,8 63 61 SANT CEBRIA VERD
28 ACPP023475 LOPEZ LEON, ISRAEL 1,6 2 1,8 63 61 TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
29 ACPP005557 SERRAL FLORETA, XAVIER (+)1,6 (+)2 (+)1,4 63 65 EL VALLES SENTMENAT
30 ACPP005032 SORIA SORIA, DANIEL 5 5 5 64 59 LOS PEGADORES
31 ACPP005549 ALARCON MESTRES, VICENÇ 4,5 5 4,5 64 59 TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
32 ACPP007229 LACALLE BUENO, CARMEN 2,5 3 2,7 64 61 CANNONBALL
33 ACPP015730 LOPEZ SORIANO, GREGORI (+)0,2 0 0 64 64 SEMAR
34 ACPP009145 HERNANDEZ DIAZ, MANUEL 4,6 5 4,8 65 60 CAN RAFEL B
35 ACPP008766 MARTI PALAU, XAVIER 4,6 5 4,8 65 60 LOS PEGADORES
36 ACPP026154 RAMIREZ PINO, FCO.JAVIER 4,6 5 4,8 65 60 CANNONBALL
37 ACPP025182 BONETA BONADA, JORDI 4,6 5 4,8 65 60 TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
38 ACPP008635 LACALLE BUENO, VICTOR 2,7 3 2,9 65 62 LOS PEGADORES
39 ACPP022946 CHARCO ORIOL, MARC 5,5 6 5,7 66 60 DEVIL'S SWING BDN
40 ACPP006041 VAQUERO CHUECA, JUAN JOSE 4 4 4,2 66 62 CAN RAFEL B
41 ACPP025561 VILLAGRASA CUY, LLORENÇ 0,7 1 0,9 66 65 CLUB P&P 64
42 ACPP001049 PAU AVENTIN, SALVADOR 1,3 1 1,5 67 66 TEIA RUSKY TEAM
43 ACPP026679 SALADA FITE, ROC 6,6 7 6,8 68 61 EL VALLES SENTMENAT
44 ACPP021985 FRANQUET VILA, FRANCESC XAVIER 4,7 5 4,9 68 63 TROBADORS CLUB
45 ACPP019928 GARRIGA PERIS, DAVID 5,4 5 5,6 68 63 DEVIL'S SWING BDN
46 ACPP012782 MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO 1,1 1 1,3 69 68 TROBADORS CLUB
47 ACPP026157 LORENTE VIDAL, IVAN 5,5 6 5,7 70 64 CANNONBALL
48 ACPP021678 KLASSMANN, THOMAS 3,4 3 3,6 70 67 SANT CEBRIA VERD
49 ACPP006339 SOLSONA ARTOLA, DOMENECH 1 1 1,2 70 69 SEMAR
50 ACPP027438 SANMARTI CARATES, ALFRED 14,8 15 14,8 71 56 LA GARRIGA BEST 18
51 ACPP017162 OLMOS FERNANDEZ, JUAN MANUEL 3,7 4 3,9 71 67 CLUB P&P 64
52 ACPP026916 ORTIZ FERMOSELLE, SERGIO 12,4 12 12,6 72 60 LA GARRIGA BEST 18
53 ACPP002670 CABALLERO VILANOVA, JOAN CARLES 7,5 8 7,7 72 64 DEVIL'S SWING BDN
54 ACPP022407 DELLA JUSTO, JOAN 5,7 6 5,9 72 66 SANT CEBRIA VERD
55 ACPP011364 ESTELLA VACAS, ENRIC 5,9 6 6,1 72 66 DEVIL'S SWING BDN
56 ACPP007914 CASTELLARNAU URIZ, CARLOS 9,1 9 9,3 74 65 CAN RAFEL B
57 ACPP013674 IGUAL MOLINA, ALBERT 1,5 2 1,7 75 73 TROBADORS CLUB
58 ACPP020256 OLIVA SALA, JOSEP 0,3 0 0,5 75 75 SEMAR
59 ACPP017765 ANDRES FARRES, XAVIER 8,6 9 8,8 76 67 BARCELONA URBAN P&P B
60 ACPP000124 GARCIA SAMPEDRO, JORDI 3,8 4 4 76 72 LOS PEGADORES
61 ACPP018989 COROMINAS MILLAN, TOMAS 7,6 8 7,8 77 69 GOLDEN 3.0 - LITMA
62 ACPP026459 MUÑOZ PENDON, JUAN 8,2 8 8,4 83 75 BARCELONA URBAN P&P B
63 ACPP026940 GALLOFRE VARGAS, MARC 8,2 8 8,2 100 100 LA GARRIGA BEST 18
Fourballs:
Pos Llicència Nom HPE HPP NHP BRUT NET Equip
1 ACPP003847 JAEN LOPEZ, ENRIQUE (+)3,8 (+)4 (+)3,8 49 52 OLYMPVS ROC 3
ACPP004714 GARCIA AVILA, ANTONIO (+)3,1 (+)3 (+)3,1
2 ACPP017067 ANAYA BOIX, MARIO 3,7 3 3,6 53 49 CLUB P&P 64
ACPP026279 CANO IBAÑEZ, FRANCISCO JAVIER 5,3 4 5,2
3 ACPP019188 GONZALEZ MARTI, MIGUEL (+)1 (+)1 (+)1 53 51 EL VALLES SENTMENAT
ACPP007054 CASANOVAS CAYELLAS, RAMON 3,7 3 3,7
4 ACPP005347 LAGUNAS MARQUINA, RAFAEL 4,8 4 4,5 54 46 SANT CUGAT P&P B
ACPP027761 BAFALLUY OSES, ADRIAN 16,0 12 15,7
5 ACPP006670 SAEZ NAVARRO, JUAN 4,6 4 4,5 54 49 CANNONBALL
ACPP006696 SAEZ BELL-LLOCH, VICTOR 6,3 5 6,2
6 ACPP010227 CANTOS VERGES, GUSTAVO 5,2 4 5,1 56 50 TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
ACPP020983 CAMI SANAHUJA, JOSEP 9,7 8 9,6
7 ACPP027749 GARCIA GALIANO, MIGUEL 2,2 2 2,2 56 53 SANT CUGAT P&P B
- - - - -
8 ACPP005292 CHAO PARADAS, LUIS (+)3,2 (+)3 (+)3,2 56 57 OLYMPVS ROC 3
ACPP005368 MARTIN VIÑAS, JOSEP Mª (+)1,4 (+)1 (+)1,4
9 ACPP026112 RETAMAR LOPEZ, JUAN VICENTE 4,9 4 4,9 57 52 CLUB P&P 64
ACPP025659 HERRERA FABREGA, VICTOR 7,2 5 7,2
10 ACPP003196 PULIDO GUERRERO, SANTIAGO (+)6,3 (+)6 (+)6,3 57 58 SEMAR
ACPP009257 GALAN ROMAN, JUAN 2,2 2 2,2
11 ACPP014358 BIOSCA RIERA, DANIEL 4 3 4 58 54 EL VALLES SENTMENAT
ACPP024267 COROMINAS PONS, JOAN 8,3 6 8,3
12 ACPP008202 CONSTANS LOPEZ, ANA 8,4 6 8,3 59 50 CAN RAFEL B
ACPP016221 MONFERRER FIBLA, JOSEP 12,9 10 12,8
13 ACPP001433 PRIO SEGUI, MERCEDES 2,5 2 2,5 59 56 LA GARRIGA BEST 18
ACPP001436 DEL CAMPO MOSLARES, JAVIER 4,3 3 4,3
14 ACPP008767 QUILEZ MONREAL, MANUEL 2,8 2 2,8 59 56 LOS PEGADORES
ACPP014452 CARCASONA COMAS, JAVIER 4,5 4 4,5
15 ACPP009236 CARDONA TRIAS, FRANCESC 1,9 2 1,9 59 57 TEIA RUSKY TEAM
ACPP000831 SALINAS ISABAL, JUAN 2,3 2 2,3
16 ACPP009260 BUSQUE CAMPABADAL, ISIDRE 3,1 2 3,1 59 57 TEIA RUSKY TEAM
ACPP007873 AYMERICH LEMOS, RAIMON 5,4 4 5,4
17 ACPP010225 MOLINO HERRERA, CARLOS JOSE 1,3 1 1,3 59 58 LOS PEGADORES
- - - - -
18 ACPP013618 IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS 1,1 1 1,1 60 58 SANT CEBRIA VERD
ACPP022408 PALLARES BASSETS, ELISA 9 7 9
19 ACPP014462 FERRER DE LA FIGUERA, SOFIA 6,4 5 6,4 61 55 CAN RAFEL B
ACPP003636 BERMUDEZ GARCIA, MERCEDES 8,7 7 8,7
20 ACPP007228 MELGAREJO BIRTH, JAIME JUAN 5,8 5 5,8 61 56 CANNONBALL
ACPP026357 LORENTE NORTE, JUAN 8,2 6 8,2
21 ACPP002779 MEDINILLA GARCIA, JOSE 4,6 4 4,6 61 56 SANT CEBRIA VERD
ACPP020279 ADELANTADO COLLDECARRERA, RAMON 6,1 5 6,1
22 ACPP027259 ORTIZ NOGUEROLES, DAVID 4,5 4 4,5 61 57 TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
ACPP023340 VALLE GIMENEZ, JAVIER 11,7 9 11,7
23 ACPP019058 MUNNE SURIÑA, JOSEP 7,3 5 7,3 62 52 LA GARRIGA BEST 18
ACPP027419 RODRIGUEZ PEREZ, ALDO 14,4 11 14,4
24 ACPP022906 RAGAS AMALRICH, XAVIER 9,1 7 9,1 62 54 GOLDEN 3.0 - LITMA
ACPP011795 DE GRACIA MIR, FREDERIC 10,1 8 10,1
25 ACPP023374 CRESPO GARCIA, JUAN 9,5 8 9,5 64 56 DEVIL'S SWING BDN
ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIAN 12,2 9 12,2
26 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 15,9 12 15,9 65 53 DEVIL'S SWING BDN
ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER 17,3 13 17,3
27 ACPP027252 MENDEZ RODRIGUEZ, SERGI 11,3 8 11,3 66 58 BARCELONA URBAN P&P B
- - - - -
28 ACPP021427 FERRAN CANTO, XAVIER 16 12 16 67 55 GOLDEN 3.0 - LITMA
ACPP027319 MORAN FARRES, CARLOS 16,3 12 16,3
29 ACPP027092 ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO 11,8 9 11,8 69 59 SEMAR
ACPP026487 GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA 12,7 10 12,7
30 ACPP012783 GONZALEZ MORA, JOSE 4 3 4 73 70 TROBADORS CLUB
- - - - -
31 ACPP016502 SEGURA MARTIN, FRANCISCO 4,8 4 4,8 77 75 TROBADORS CLUB
- - - - -

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

Pos Equip 1 2 3 4 5 6 7 TOTAL
1 OLYMPVS ROC 3 90 90 90 100 100 80 80 630
2 CLUB P&P 64 72 100 50 80 90 64 72 528
3 TEIA RUSKY TEAM 64 80 100 56 44 90 64 498
4 EL VALLES SENTMENAT 56 50 80 90 80 33 100 489
5 SANT CUGAT P&P B 100 44 72 50 56 44 90 456
6 TEMPO TEAM BLACK & SORIANO 50 72 64 19 28 72 44 349
7 CAN RAFEL B 44 64 28 44 64 56 38 338
8 SEMAR 80 56 44 7 19 100 28 334
9 LOS PEGADORES 33 38 56 28 50 38 33 276
10 GOLDEN 3.0 - LITMA 19 28 38 33 33 50 56 257
11 SANT CEBRIA VERD 28 33 23 23 72 28 23 230
12 CANNONBALL 15 19 19 72 11 7 50 193
13 TROBADORS CLUB 38 15 15 38 38 23 11 178
14 LA GARRIGA BEST 18 23 23 33 15 23 15 19 151
15 BARCELONA URBAN P&P B 11 7 7 64 15 19 7 130
16 DEVIL'S SWING BDN 7 11 11 11 7 11 15 73

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC