Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats a l'Intercamps Sènior Matxplay Zona Est 2016-2017

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 30675
30.11.2016

SèniorsResultats a l'Intercamps Sènior Matxplay Zona Est 2016-2017

Resultats a l'Intercamps Sènior Matxplay Zona Est el 30 de novembre i 1 de desembre a Hcp 1, Tennis Mora i Fornells

 

Intercamps Matxplay 2016 - 2017

Classificació Acumulada Divisió 1

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

J4

PUNTS

1

SANT CEBRIA A

4,5

3,5

5,5

5

18,5

2

SANT CEBRIA B

4

5,5

4,5

2,5

16,5

3

HCP 1 SEMAR

3

2,5

4

6

15,5

4

PLATJA D'ARO A

2

6

6

1

15

5

VALLROMANES A

1,5

5,5

2

3,5

12,5

6

VALLROMANES C

3,5

0,5

0

3,5

7,5

7

SEMAR B

4

0,5

0,5

2,5

7,5

8

BADALONA XL

2,5

0

1,5

0

4

 

 

 

 

 

 

 

 

Intercamps Matxplay 2016 - 2017

Classificació Acumulada Divisió 3

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

J4

PUNTS

1

SANT CEBRIA D

3,5

5

5

4

17,5

2

SEMAR X

4

3

6

4

17

3

G10 SEMAR

3,5

3

5

3

14,5

4

TENNIS MORA B

2,5

1

5

3,5

12

5

FRANCIAC B

3,5

4,5

1

2

11

6

LA GARRIGA 1

2,5

4,5

0

2

9

7

BADALONA A

2,5

1,5

1

3

8

8

TENNIS MORA A

2

1,5

1

2,5

7

 

 

 

 

 

 

 

 

Intercamps Matxplay 2016 - 2017

Classificació Acumulada Divisió 2

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

J4

PUNTS

1

FORNELLS

4

3

3

6

16

2

SANT CEBRIA C

3,5

3

5,5

3

15

3

TEIA D

3

4,5

3,5

3

14

4

PLATJA D'ARO B

2,5

3

3

4

12,5

5

SEMAR Z

3

4,5

2,5

2

12

6

VALLROMANES B

2

3

0,5

4

9,5

7

GUALTA

3

1,5

3

2

9,5

8

SEMAR 1

2

1,5

3

0

6,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Intercamps Matxplay 2016 - 2017

Classificació Acumulada Divisió 4

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

J4

PUNTS

1

SANT CEBRIA E

4

6

3,5

-

13,5

2

BADALONA B

3

5

4,5

-

12,5

3

JUBICEC MONT

2

3

3,5

-

8,5

4

SANT CEBRIA F

3

3

2,5

-

8,5

5

LA GARRIGA 2

3,5

1

2,5

-

7

6

SEMAR MONT

2,5

0

1,5

-

4

 

 

II Intercamps Sènior Est Matxplay 2016 - 2017

Jornada 4 - Dimecres 30 de novembre de 2016 a les 10:30

Matxplay per Equips (Individual i Fourball)

Divisió 1 - Camp: Hcp 1

 

 

SANT CEBRIA A

RES

RES

PLATJA D'ARO A

5

ACPP000387

BORREGO PRADOS, EMILIO

AS

AS

PEREZ ESPINOSA, MIGUEL

ACPP006612

1

ACPP027285

GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO

3 i 2

 

DALMAU SALAMAÑA, NURIA

ACPP002697

ACPP025985

EVANS *, JOHN FREDERICK

2 i 1

 

PAZ ESCOBAR, JUAN

ACPP009318

ACPP003360

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

3 i 2

 

LLORET ESPINET, FREDERIC

ACPP001344

ACPP003442

SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO

AS

AS

GUILLEN CORTES, CARLOS

ACPP005573

ACPP003295

SANCHEZ BOU, EDUARD

CUCHARERO PRADOS, JUAN MANUEL

ACPP025345

ACPP000164

SWEENEY -, KENNETH JOSEPH

2 i 1

 

MILLAN BOSCH, CARLES

ACPP002301

ACPP002006

FLAMERICH GRAU, JOSEP

ESTEBAN CORTES, JOSE

ACPP010767

VALLROMANES A

RES

RES

SANT CEBRIA B

3,5

ACPP000179

MONTERO SANCHEZ, PILAR

 

5 i 4

NIETO ARAGONESES, CARLOS

ACPP009945

2,5

ACPP019289

VILA SOLVES, CASTO

3 I 1

 

TORRUS ROIG, DAMIA

ACPP001760

ACPP001118

MARIN GARCIA, EUSEBIO

4 I 3

 

REQUENA DOMENE, ANTONIO

ACPP024577

ACPP001117

JIMENEZ LORENZO, ANTONIO

5 I 3

 

ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI

ACPP000297

ACPP000180

CORTADA RECOLONS, JOSEP

 

4 I 2

NAVARRO DE PACO, FRANCISCO

ACPP000404

ACPP016191

GUILLEN GARCIA, JOAN

CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL

ACPP023713

ACPP000799

ESCOLA BENITO, JOSE MARIA

AS

AS

HOLMES -, MARILYN

ACPP007845

ACPP003718

ARNAU REDON, OLEGARIO

ALCAZAR GONZALEZ, JUAN

ACPP008189

HCP 1 SEMAR

RES

RES

BADALONA XL

6

ACPP012872

LOPEZ RODRIGUEZ, QUICO

4 I 3

 

GIRO CODINA, JORDI

ACPP000201

0

ACPP004632

SAAVEDRA RECIO, PEDRO

4 I 3

 

GIL ARGEMI, JAUME

ACPP024701

ACPP023358

PEREZ SALDAÑA, JOSE

6 I 5

 

VIDAL SABATA, JOSEP

ACPP023635

ACPP012071

MARTINEZ ALONSO, ANTONIO

5 I 3

 

LLOPART PALAU, JULIAN

ACPP026635

ACPP024134

PEREZ DE LEON PEREZ, RAFAEL

8 I 7

 

BLAJE GRACIA, ENRIC

ACPP006682

ACPP019026

PADILLA SERRANO, MIGUEL

TORRAS PELLEJERO, PERE

ACPP025949

ACPP001504

GARCIA BELMONTE, JOAN

4 I 3

 

GINESTA VENTURA, JOAN MARIA

ACPP007284

ACPP011843

VILALLONGA SHELLX, DAVID

CONESA MANZANARES, ANTONIO

ACPP019004

SEMAR B

RES

RES

VALLROMANES C

2,5

ACPP005006

LARROQUE ALLENDE, GONZALO

 

5 I 3

SALINAS ISABAL, JUAN

ACPP000831

3,5

ACPP020688

TERRES SOLER, ANDRES

AS

AS

PAU AVENTIN, SALVADOR

ACPP001049

ACPP019060

IGLESIAS VEGA, JOAQUIN

6 I 5

 

SEOANE CANOVES, JOSE ANTONIO

ACPP009212

ACPP004964

FRAILE HORTELANO, PEDRO

7 I 5

 

SANTIN BELSO, JOSE

ACPP013854

ACPP005401

CUBERO MARTINEZ, CONCEPCIO

 

1 UP

LARENA TAMATURGO, M.CARMEN

ACPP005740

ACPP015613

SURRA JODAR, MAGDALENA

ARPA DOMINGUEZ, RICARDO

ACPP027415

ACPP022460

PUCHADES BASSOLS, VICENTE

 

1 UP

PERALES ALFEREZ, RAIMON

ACPP002771

ACPP008016

HORMAECHEA ARENAZA, GABRIEL

RAMON VILARDELL, JESUS

ACPP005739

 

II Intercamps Sènior Est Matxplay 2016 - 2017

Jornada 4 - Dimecres 30 de novembre de 2016 a les 10:30

Matxplay per Equips (Individual i Fourball)

Divisió 2 - Camp: Tennis Mora

 

 

LA GARRIGA 1

RES

RES

SANT CEBRIA D

2

ACPP013550

FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA

 

1UP

PARRA JODAR, DIEGO

ACPP014100

4

ACPP020320

JUAN BARJUAN

1UP

 

GRAU OLIVA, JOSEP

ACPP000891

ACPP013638

GONZALEZ GRACIA, ENRIC

 

3i2

CARRETERO ROGER, JOSEP

ACPP000258

ACPP011959

BOIX BORRELL, JOSEP

1UP

 

FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP

ACPP001683

ACPP011958

B. BOIX

 

1UP

PEARSON -, MERVYN

ACPP000145

ACPP019014

M DOLORS HERNANDEZ

TOLEDO TORRES, MARUJA

ACPP000165

ACPP015181

FERNANDEZ EGEA, FRANCISCO

 

3i2

PUIG PUIG, JOSEP

ACPP002103

ACPP019539

ARABIA ILLA, JOAN

MORENO MIGUEL, MONTSERRAT

ACPP004257

SEMAR X

RES

RES

FRANCIAC B

4

ACPP010783

GONZALEZ PERALTA, EMILIANO

 

1UP

MANZANARES COLL, ANTONI

ACPP001630

2

ACPP000217

FANDIÑO LEBORAN, JOSE LUIS

AS

AS

VIHE REYNER, SALVADOR

ACPP009017

ACPP003601

GARCIA MARMOL, JOSE

5i4

 

MOLINS SALA, LLUIS

ACPP018804

ACPP022103

JURADO SALAS, JOSE

3i2

 

PERE SUREDA A.

ACPP023901

ACPP000216

MASERAS GONZALVO, PILAR

5i3

 

HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES

ACPP006442

ACPP010778

ESTEBAN GORBE, CEFERINO

GONZALEZ DORADO, EMILIA

ACPP001708

ACPP027092

ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO

AS

AS

SUREDA ESPARRAGUERA, NARCIS

ACPP004186

ACPP026813

PEREZ CANDIA, PACO

ALQUEZAR TORREGROSA, SEBASTIA

ACPP000784

Jornada 4 - Dijous 1 de desembre de 2016 a les 10:30

G10 SEMAR

RES

RES

BADALONA A

3

ACPP003196

PULIDO GUERRERO, SANTIAGO

2i1

 

RODRIGUEZ FERNANDEZ, TINO

ACPP001449

3

ACPP000599

COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª

1UP

 

BAUTISTA SANJUAN, FERNANDO

ACPP001450

ACPP009257

GALAN ROMAN, JUAN

 

4i3

CASTARNADO RUBIO, JOSE

ACPP011555

ACPP007369

NICOLAS ALBEROLA, JOAQUIM

5i3

 

FUENTES SORIANO, EDMUNDO

ACPP026105

ACPP025603

FELIPE GONZALEZ

 

2i1

CORRERO PADILLA, JOSE

ACPP021970

ACPP024352

MORELL RIERA, JAUME

LENCINA SOLANAS, JOAQUIN

ACPP002485

ACPP013341

GUELL PI, RAMON

 

7i6

RODRIGUEZ PINTOR, FRANCISCO

ACPP019039

ACPP017106

TONI FEBRER

RODRIGUEZ SANCHEZ, JOSE

ACPP020965

TENNIS MORA A

RES

RES

TENNIS MORA B

2,5

ACPP010330

GRAUPERA BOSCH, JOSEP M.

4i3

 

ARENAS VILA, JAUME

ACPP007191

3,5

ACPP003500

PIJUAN CAMINAL, TINA

 

4i3

GISPERT MAROT, MANUEL

ACPP008109

ACPP001126

DOMENECH FUENTES, MANUEL

 

8i7

HERNANDEZ PINTOR, JOSE ANTONIO

ACPP008561

ACPP001933

MARTINEZ SOLER, MANEL

AS

AS

VINYOLES CAMPS, ESTEVE

ACPP026283

ACPP012763

BERTRAN CODOÑES, ANDREU

4i3

 

MARTINEZ NAVARRO, JUAN

ACPP019684

ACPP017137

ZALDUA URDANABIA, JOSE ANTONIO

PITART TRILLA, ALBERT

ACPP023330

ACPP011819

JOAN LEDO

 

6i5

GALLEGO CALIX, VICENTE

ACPP004326

ACPP012149

CASAS GRAUPERA, JOSEP

BURGOS NEILA, ALICIA

ACPP008087

 

II Intercamps Sènior Est Matxplay 2016 - 2017

Jornada 4 - Dimecres 30 de novembre de 2016 a les 10:30

Matxplay per Equips (Individual i Fourball)

Divisió 3 - Camp: Fornells

 

 

TEIA D

RES

RES

SANT CEBRIA C

3

ACPP016215

LLORET BOLDU, TOMAS

 

2 UP

ARMISEN MIGUEL, FREDERIC

ACPP021793

3

ACPP012506

RIMOLDI -, CLAUDIO

2 UP

 

POU FIGUERAS, JUAN PABLO

ACPP007870

ACPP027212

LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO

1 UP

 

PEÑA MENDEZ, EMILIO

ACPP019714

ACPP027213

SOTO ALTAMIRANO, FRANCISCO

 

1 UP

RUIZ OCHOA, RAFAEL

ACPP009787

ACPP009130

JAQUES MALET, MIQUEL

 

1 UP

ROVIRA GASCON, JOSEP MARIA

ACPP021741

ACPP011972

SAENZ OLLER, JOAQUIM

PINEDA PINEDA, VICENTE

ACPP014556

ACPP025414

ARIÑO CHORRERO, JOAQUIM

5i4

 

TORT DOMENECH, ALBERT

ACPP008759

ACPP020442

JOSE A. DURAN MARTINEZ

GONZALEZ ALONSO, MONCHO

ACPP012757

SEMAR 1

RES

RES

FORNELLS

0

ACPP003448

TOLOSA MAYO, CARLES

 

3i2

BAGUE IGLESIAS, ISIDRE

ACPP002242

6

ACPP027250

CUSCO VIDAL, VALENTIN

 

5i4

DOMINGUEZ DELGADO, JAUME

ACPP021567

ACPP007215

GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN

 

6i5

ENCISO CASABO

ACPP022277

ACPP011028

MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA

 

3i2

VICH FIGA , LLUIS

ACPP002100

ACPP005184

FIGUEREDA GENIS, LITA

 

2i1

VAL GIL, JESUS

ACPP021144

ACPP007491

BLANCO JORDI, JOSE Mª

FABREGAS BOADA

ACPP023624

ACPP025025

GARCIA PLANAS, MANUEL

 

5i4

PIÑA PRAT, JORDI

ACPP008138

ACPP007214

GOMARIZ SANTAMARIA, JOSE ANTONIO

ALTIMIR FRAGUA, JOSEP

ACPP024485

SEMAR Z

RES

RES

VALLROMANES B

2

ACPP012351

MONTARDIT VILLARROYA, JOAN BLAI

 

3i2

CASTRO GARCIA, GREGORIO

ACPP003460

4

ACPP020256

OLIVA SALA, JOSEP

2i1

 

LOZANO GALLARDO, CANDIDO

ACPP019323

ACPP006339

SOLSONA ARTOLA, DOMENECH

AS

AS

LASIERRA PIÑOL, ANTONIO

ACPP020754

ACPP026487

GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA

AS

AS

BOIRA JORI, FRANCESC

ACPP022875

ACPP010409

SAUMELL AGUT, JACINTO

 

6i5

MARCH SANCHEZ, MIGUEL

ACPP019122

ACPP017106

DE FEBRE PUJOL, ANTONI

PINTO PUIG, JOSEP Mª

ACPP027339

ACPP025898

TURA VIVET, DOLORS

 

3i2

GURREA ARNAO, ENRIC

ACPP023421

ACPP024405

JUBANY CLARET, ANTONIO

CATALAN MARTIN, CLEMENTE

ACPP023609

GUALTA

RES

RES

PLATJA D'ARO B

2

ACPP025996

BAÑOS RESA, JORDI

7i6

 

MASGRAU SERRA, FINETA

ACPP008551

4

ACPP008048

HEREU FABREGA, JORDI

AS

AS

BAENA TRIGUERO, VICENTE

ACPP008455

ACPP005009

CASADELLA PUJADES, JOSEP

 

3i2

FERNANDEZ SANTOS, JOAN

ACPP006757

ACPP024798

COMAS PAYET, JORDI

 

3i2

FABREGAS REIXACH, JAVIER

ACPP020033

ACPP026473

COMAS PAYET, PERE

 

9i8

VIANA MARTINEZ, CARMELO

ACPP001770

ACPP016915

GONZALEZ SANZ, PERE

DEL OLMO FUENTES, FERNANDO

ACPP022675

ACPP005326

JANSZEN SPITMAN, CAREL

AS

AS

HOSPITAL LLINAS, MIQUEL

ACPP014995

ACPP008033

TELLEGEN -, ROB

 

 

 

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC