Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats Rànquing Interclubs Juvenil 2016-2017 Iniciació, 1ª final

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 31677
09.04.2017

JuvenilsResultats Rànquing Interclubs Juvenil 2016-2017 Iniciació, 1ª final

Resultats a la 1ª final del Rànquing Interclubs Juvenil 2016-2017 Iniciació.
Rànquing Interclubs Juvenil 2016-2017 Iniciació
1ª final , RECORREGUT DE PITCH & PUTT DE CAN CUYÀS GOLF (EPPA)
Rànquing/Interclubs Juvenil 1ª Final Iniciació
Scratch
  CC 1 2 3 4  
Posició Llicència Nom TOTAL Res. Res. Res. Res. Res. Equip
1 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 51 11 15 11 13 12 BADALONA PROMESES
2 ACPP027146 JULIA COMAS, JON 47   14 8 10 15 CAN CUYAS JUVENIL
3 ACPP026617 PEREZ CASTAÑO, HUGO 46 13 6 10 10 13 HCP1 ATYCA - OBRES
4 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 42 11   8 9 14 SANT CEBRIA JUVENIL
4 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 42 6 10 8 12 12 HCP1 ATYCA - OBRES
6 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 40 7 8 10 11 11 SANT CEBRIA JUVENIL
7 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 39 2 8 12 10 9 HCP1 ATYCA - OBRES
7 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 39 0 9 11 12 7 BADALONA PROMESES
9 ACPP027357 PEREZ GOMEZ, ADRIA 36   13 8 9 6 G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
10 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 35 9 5 4 8 13 GUALTA JUVENIL
11 ACPP024554 GIMENEZ TORRENTS, BERNAT 34   7 7 10 10 HCP1 ATYCA - OBRES
11 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 34   7 11 12 4 BADALONA PROMESES
13 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 33 5 11 2 7 10 SANT CEBRIA JUVENIL
14 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 31   8 8 5 10 HCP1 ATYCA - OBRES
15 ACPP027660 PACHECO CANO, ALEJANDRO 28   6 7 6 9 CAN CUYAS JUVENIL
16 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 27     10 5 12 G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
16 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 27     8 10 9 SANT CEBRIA JUVENIL
18 ACPP027509 HERNANDEZ GARZON, SOFIA 26 2 8 2 11 5 CAN CUYAS JUVENIL
19 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 25 6 2 3 8 8 HCP1 ATYCA - OBRES
19 ACPP028110 MARCO PACHECO, DANIEL 25   8 2 9 6 CAN CUYAS JUVENIL
21 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA 24 3 7 3 5 9 CAN CUYAS JUVENIL
21 ACPP027485 HURTADO GARZON, DIEGO 24 6 8 2   8 BADALONA PROMESES
21 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 24   8 7 4 5 BADALONA PROMESES
21 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 24 4 8   8 4 FRANCIAC SWING FACTORY
25 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 23 6   8 9   FRANCIAC SWING FACTORY
26 ACPP027497 ESQUIVEL LUQUE, ANA 22 6 1 3 3 10 ESCOLA G. DE CALDES
26 ACPP027496 MORAGAS MUÑOZ, MAX 22 5 6 3 8 3 ESCOLA G. DE CALDES
28 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 21   8 6   7 BADALONA PROMESES
28 ACPP027514 JULIA BALLUS, MARTI 21 4   6 7 4 FRANCIAC SWING FACTORY
30 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 20     9 11   CAN CUYAS JUVENIL
30 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 20 4 4   12   BADALONA PROMESES
32 ACPP027789 CABOTI BERTRAN, JORDI 19 5 2 4 6 4 HCP1 ATYCA - OBRES
33 ACPP028105 RUIZ BELLA, JOAN 18   3 4 2 9 BADALONA PROMESES
33 ACPP028055 ROSA FONTDEVILA, BERNAT 18 2 4 4 2 8 BADALONA PROMESES
33 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 18 4 2 3 4 7 GUALTA JUVENIL
33 ACPP027738 GUBAU PEREZ, CLAUDIA 18 5   4 3 6 FRANCIAC SWING FACTORY
37 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 17   4 7 6   BADALONA PROMESES
38 ACPP028109 MARTINEZ PEDREÑO, ANNA 16   2 2 4 8 CAN CUYAS JUVENIL
38 ACPP027666 CABANES CISNEROS, BIEL 16   3 2 4 7 CAN CUYAS JUVENIL
38 ACPP027637 PURSALS HEINE, ENRIC 16   6   7 3 SANT CEBRIA JUVENIL
41 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 15   5 4   6 ROC 3 JUVENIL
41 ACPP027547 LIEBANA PEREZ, DANIEL 15 3 1 4 5 3 ESCOLA G. DE CALDES
41 ACPP027574 MORA COLOMER, CLAUDIA 15   6 1 8   HCP1 ATYCA - OBRES
44 ACPP027506 FELIP MUSSI, CLARA 14         14 CAN CUYAS JUVENIL
45 ACPP027800 SALVAT MARTINEZ, GUILLEM 13   4 1 0 8 BADALONA PROMESES
45 ACPP027622 PONS PETROVA, PATRICIA 13 4 8 1     CAN CUYAS JUVENIL
47 ACPP028190 VILA SOLANS, ANIOL 12     1 3 8 G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
47 ACPP028206 IZQUIERDO RUIZ, YAGO 12     2 6 4  
47 ACPP027632 MARTINEZ PEREZ, SERGI 12   8     4 BADALONA PROMESES
50 ACPP027955 SOLANAS GELABERT, ERIC 11 3 2 1 4 2  
50 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 11   1 4 6   BADALONA PROMESES
50 ACPP027647 VIDAL RIVERA, AITANA 11   4 2 5   CAN CUYAS JUVENIL
53 ACPP027603 AMOR TOMAS, TOMAS 9   2     7 BADALONA PROMESES
54 ACPP028117 PARETAS TORNE, ALEIX 8       3 5 SANT CEBRIA JUVENIL
54 ACPP028077 ALOS MARTINEZ, ALBA 8   5 3     GUALTA JUVENIL
54 ACPP028045 SPENDRUP, LUKAS 8   8 0     GUALTA JUVENIL
57 ACPP028201 GUILERA CAMA, GEMMA 7     0 3 4 GUALTA JUVENIL
57 ACPP027641 QUINQUILLA MADALENA, CLAUDIA 7   3     4 BADALONA PROMESES
57 ACPP028107 CABRERA ZANET, POL 7   2 5     GUALTA JUVENIL
57 ACPP028046 SPENDRUP, MARK 7   4 3     GUALTA JUVENIL
57 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 7   3 4     BADALONA PROMESES
62 ACPP028061 PIZARRO BLAZQUEZ, EMMA 6 2     4   HCP1 ATYCA - OBRES
63 ACPP028279 GIRALDO FORNES, ARNAU 5         5 BADALONA PROMESES
63 ACPP028255 HERNANDEZ ALCOBERRO, MARC 5         5 CAN CUYAS JUVENIL
63 ACPP025108 MARES TORRENTS, LUCAS 5 0 3   0 2 BADALONA MOGAUTO
63 ACPP028142 GENESCA MONJE, ARNAU 5       5   GUALTA JUVENIL
63 ACPP027480 APARICIO COLOMER, ROGER 5       5   FRANCIAC SWING FACTORY
63 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 5   5       ESCOLA G. DE CALDES
63 ACPP025027 PONS JORI, MAR 5   5       SANT CEBRIA JUVENIL
63 ACPP028116 MARIN MELLADO, ALEX 5     5      
63 ACPP027745 TOLL GENER, SAMUEL 5   5       ROC 3 JUVENIL
63 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 5 4 1       BADALONA PROMESES
73 ACPP028207 IZQUIERDO RUIZ, ROBERTO 4     2 1 1  
74 ACPP028292 RIVAS OSET, AINA 3         3 CAN CUYAS JUVENIL
74 ACPP027044 MONTERO SEGADE, ALEJANDRO 3   3       SANT CEBRIA JUVENIL
74 ACPP027663 LOPEZ MARTINEZ, PANCHO 3   3       ROC 3 JUVENIL
77 ACPP028237 RIBAS CASTELLANOS, JUDIT 2       2    
77 ACPP027794 ROSELLO ROURA, SUSANA 2   2   0   IDEAS G. LLAVANERES
79 ACPP028054 SLYVA, KATIA 1 1   0 0   FRANCIAC SWING FACTORY
79 ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 1   1       ROC 3 JUVENIL
81 ACPP028208 COSTA PALAHI, TANIT 0       0 0  
81 ACPP028120 FERRER LUQUE, POL 0     0 0 0 FRANCIAC SWING FACTORY
81 ACPP028308 TORREJON REUS, DANIEL 0         0  
81 ACPP028209 COSTA PALAHI, JAN 0         0 FRANCIAC SWING FACTORY
81 ACPP028278 GIRALDO FORNES, AINA 0         0 BADALONA PROMESES
81 ACPP028260 MOLINS DURAN, MARTINA 0       0   FRANCIAC SWING FACTORY
81 ACPP028261 MOLINS DURAN, IVET 0       0   FRANCIAC SWING FACTORY
81 ACPP027041 SANCHEZ SANJUAN, DIDAC 0   0       SANT CEBRIA JUVENIL
Infantil
  CC 1 2 3 4  
Posició Llicència Nom TOTAL Res. Res. Res. Res. Res. Equip
1 ACPP024554 GIMENEZ TORRENTS, BERNAT 34   7 7 10 10 HCP1 ATYCA - OBRES
2 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 15   5 4   6 ROC 3 JUVENIL
3 ACPP028077 ALOS MARTINEZ, ALBA 8   5 3     GUALTA JUVENIL
3 ACPP028045 SPENDRUP, LUKAS 8   8 0     GUALTA JUVENIL
5 ACPP028046 SPENDRUP, MARK 7   4 3     GUALTA JUVENIL
6 ACPP028142 GENESCA MONJE, ARNAU 5       5   GUALTA JUVENIL
7 ACPP028209 COSTA PALAHI, JAN 0         0 FRANCIAC SWING FACTORY
Aleví
  CC 1 2 3 4  
Posició Llicència Nom TOTAL Res. Res. Res. Res. Res. Equip
1 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 42 6 10 8 12 12 HCP1 ATYCA - OBRES
2 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 39 0 9 11 12 7 BADALONA PROMESES
3 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 34   7 11 12 4 BADALONA PROMESES
4 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 27     8 10 9 SANT CEBRIA JUVENIL
5 ACPP027509 HERNANDEZ GARZON, SOFIA 26 2 8 2 11 5 CAN CUYAS JUVENIL
6 ACPP028110 MARCO PACHECO, DANIEL 25   8 2 9 6 CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA 24 3 7 3 5 9 CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 24   8 7 4 5 BADALONA PROMESES
9 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 23 6   8 9   FRANCIAC SWING FACTORY
10 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 21   8 6   7 BADALONA PROMESES
10 ACPP027514 JULIA BALLUS, MARTI 21 4   6 7 4 FRANCIAC SWING FACTORY
12 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 20     9 11   CAN CUYAS JUVENIL
12 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 20 4 4   12   BADALONA PROMESES
14 ACPP028105 RUIZ BELLA, JOAN 18   3 4 2 9 BADALONA PROMESES
15 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 17   4 7 6   BADALONA PROMESES
16 ACPP027637 PURSALS HEINE, ENRIC 16   6   7 3 SANT CEBRIA JUVENIL
17 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 11   1 4 6   BADALONA PROMESES
18 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 7   3 4     BADALONA PROMESES
19 ACPP027480 APARICIO COLOMER, ROGER 5       5   FRANCIAC SWING FACTORY
19 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 5   5       ESCOLA G. DE CALDES
19 ACPP025027 PONS JORI, MAR 5   5       SANT CEBRIA JUVENIL
19 ACPP028116 MARIN MELLADO, ALEX 5     5      
19 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 5 4 1       BADALONA PROMESES
24 ACPP027044 MONTERO SEGADE, ALEJANDRO 3   3       SANT CEBRIA JUVENIL
24 ACPP027663 LOPEZ MARTINEZ, PANCHO 3   3       ROC 3 JUVENIL
26 ACPP028237 RIBAS CASTELLANOS, JUDIT 2       2    
27 ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 1   1       ROC 3 JUVENIL
28 ACPP027041 SANCHEZ SANJUAN, DIDAC 0   0       SANT CEBRIA JUVENIL
Benjamí
  CC 1 2 3 4  
Posició Llicència Nom TOTAL Res. Res. Res. Res. Res. Equip
1 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 53 22   8 9 14 SANT CEBRIA JUVENIL
2 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 51 11 15 11 13 12 BADALONA PROMESES
3 ACPP027146 JULIA COMAS, JON 47   14 8 10 15 CAN CUYAS JUVENIL
4 ACPP026617 PEREZ CASTAÑO, HUGO 46 13 6 10 10 13 HCP1 ATYCA - OBRES
5 ACPP027357 PEREZ GOMEZ, ADRIA 36   13 8 9 6 G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
6 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 35 9 5 4 8 13 GUALTA JUVENIL
7 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 33 5 11 2 7 10 SANT CEBRIA JUVENIL
8 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 31   8 8 5 10 HCP1 ATYCA - OBRES
9 ACPP027660 PACHECO CANO, ALEJANDRO 28   6 7 6 9 CAN CUYAS JUVENIL
10 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 27     10 5 12 G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
11 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 25 6 2 3 8 8 HCP1 ATYCA - OBRES
12 ACPP028055 ROSA FONTDEVILA, BERNAT 18 2 4 4 2 8 BADALONA PROMESES
12 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 18 4 2 3 4 7 GUALTA JUVENIL
14 ACPP028109 MARTINEZ PEDREÑO, ANNA 16   2 2 4 8 CAN CUYAS JUVENIL
15 ACPP027547 LIEBANA PEREZ, DANIEL 15 3 1 4 5 3 ESCOLA G. DE CALDES
15 ACPP027574 MORA COLOMER, CLAUDIA 15   6 1 8   HCP1 ATYCA - OBRES
17 ACPP027506 FELIP MUSSI, CLARA 14         14 CAN CUYAS JUVENIL
18 ACPP027800 SALVAT MARTINEZ, GUILLEM 13   4 1 0 8 BADALONA PROMESES
18 ACPP027622 PONS PETROVA, PATRICIA 13 4 8 1     CAN CUYAS JUVENIL
20 ACPP028190 VILA SOLANS, ANIOL 12     1 3 8 G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
20 ACPP028206 IZQUIERDO RUIZ, YAGO 12     2 6 4  
20 ACPP027632 MARTINEZ PEREZ, SERGI 12   8     4 BADALONA PROMESES
23 ACPP027647 VIDAL RIVERA, AITANA 11   4 2 5   CAN CUYAS JUVENIL
24 ACPP027603 AMOR TOMAS, TOMAS 9   2     7 BADALONA PROMESES
25 ACPP028117 PARETAS TORNE, ALEIX 8       3 5 SANT CEBRIA JUVENIL
26 ACPP028201 GUILERA CAMA, GEMMA 7     0 3 4 GUALTA JUVENIL
26 ACPP027641 QUINQUILLA MADALENA, CLAUDIA 7   3     4 BADALONA PROMESES
28 ACPP028061 PIZARRO BLAZQUEZ, EMMA 6 2     4   HCP1 ATYCA - OBRES
29 ACPP025108 MARES TORRENTS, LUCAS 5 0 3   0 2 BADALONA MOGAUTO
30 ACPP027794 ROSELLO ROURA, SUSANA 2   2   0   IDEAS G. LLAVANERES
31 ACPP028308 TORREJON REUS, DANIEL 0         0  
Prebenjamí
  CC 1 2 3 4  
Posició Llicència Nom TOTAL Res. Res. Res. Res. Res. Equip
1 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 40 7 8 10 11 11 SANT CEBRIA JUVENIL
2 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 39 2 8 12 10 9 HCP1 ATYCA - OBRES
3 ACPP027485 HURTADO GARZON, DIEGO 24 6 8 2   8 BADALONA PROMESES
3 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 24 4 8   8 4 FRANCIAC SWING FACTORY
5 ACPP027497 ESQUIVEL LUQUE, ANA 22 6 1 3 3 10 ESCOLA G. DE CALDES
5 ACPP027496 MORAGAS MUÑOZ, MAX 22 5 6 3 8 3 ESCOLA G. DE CALDES
7 ACPP027789 CABOTI BERTRAN, JORDI 19 5 2 4 6 4 HCP1 ATYCA - OBRES
8 ACPP027738 GUBAU PEREZ, CLAUDIA 18 5   4 3 6 FRANCIAC SWING FACTORY
9 ACPP027666 CABANES CISNEROS, BIEL 16   3 2 4 7 CAN CUYAS JUVENIL
10 ACPP027955 SOLANAS GELABERT, ERIC 11 3 2 1 4 2  
11 ACPP028107 CABRERA ZANET, POL 7   2 5     GUALTA JUVENIL
12 ACPP028279 GIRALDO FORNES, ARNAU 5         5 BADALONA PROMESES
12 ACPP028255 HERNANDEZ ALCOBERRO, MARC 5         5 CAN CUYAS JUVENIL
12 ACPP027745 TOLL GENER, SAMUEL 5   5       ROC 3 JUVENIL
15 ACPP028207 IZQUIERDO RUIZ, ROBERTO 4     2 1 1  
16 ACPP028292 RIVAS OSET, AINA 3         3 CAN CUYAS JUVENIL
17 ACPP028054 SLYVA, KATIA 1 1   0 0   FRANCIAC SWING FACTORY
18 ACPP028208 COSTA PALAHI, TANIT 0       0 0  
18 ACPP028120 FERRER LUQUE, POL 0     0 0 0 FRANCIAC SWING FACTORY
18 ACPP028278 GIRALDO FORNES, AINA 0         0 BADALONA PROMESES
18 ACPP028261 MOLINS DURAN, IVET 0       0   FRANCIAC SWING FACTORY
Handicap
  CC 1 2 3 4  
Posició Llicència Nom TOTAL Res. Res. Res. Res. Res. Equip
1 ACPP027146 JULIA COMAS, JON 83   25 16 18 24 CAN CUYAS JUVENIL
2 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 77 15 17 19 21 20 SANT CEBRIA JUVENIL
3 ACPP026617 PEREZ CASTAÑO, HUGO 76 22 14 17 16 21 HCP1 ATYCA - OBRES
4 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 74 21   15 16 22 SANT CEBRIA JUVENIL
4 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 74 9 16 21 19 18 HCP1 ATYCA - OBRES
4 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 74 17 21 17 18 18 BADALONA PROMESES
4 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 74 0 18 20 21 15 BADALONA PROMESES
8 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 73 19 13 12 18 23 GUALTA JUVENIL
8 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 73 15 19 15 19 20 HCP1 ATYCA - OBRES
10 ACPP027357 PEREZ GOMEZ, ADRIA 71   23 16 17 15 G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
11 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 67   17 17 12 21 HCP1 ATYCA - OBRES
11 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 67 13 19 10 15 20 SANT CEBRIA JUVENIL
11 ACPP024554 GIMENEZ TORRENTS, BERNAT 67   15 15 17 20 HCP1 ATYCA - OBRES
14 ACPP027660 PACHECO CANO, ALEJANDRO 66   14 16 16 20 CAN CUYAS JUVENIL
15 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 62   14 19 19 10 BADALONA PROMESES
16 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA 59 9 17 13 11 18 CAN CUYAS JUVENIL
17 ACPP028110 MARCO PACHECO, DANIEL 58   18 8 17 15 CAN CUYAS JUVENIL
17 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 58 13 17   17 11 FRANCIAC SWING FACTORY
19 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 57 13 9 10 16 18 HCP1 ATYCA - OBRES
20 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 56   17 15 9 15 BADALONA PROMESES
21 ACPP027485 HURTADO GARZON, DIEGO 55 13 16 8   18 BADALONA PROMESES
21 ACPP027509 HERNANDEZ GARZON, SOFIA 55 8 15 6 20 12 CAN CUYAS JUVENIL
21 ACPP027496 MORAGAS MUÑOZ, MAX 55 14 16 11 14 9 ESCOLA G. DE CALDES
24 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 52 12 9 11 12 17 GUALTA JUVENIL
25 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 51     18 12 21 G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
25 ACPP027514 JULIA BALLUS, MARTI 51 11   15 14 11 FRANCIAC SWING FACTORY
27 ACPP027497 ESQUIVEL LUQUE, ANA 50 12 6 9 9 20 ESCOLA G. DE CALDES
27 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 50 16   17 17   FRANCIAC SWING FACTORY
29 ACPP028055 ROSA FONTDEVILA, BERNAT 48 7 10 12 8 18 BADALONA PROMESES
29 ACPP027789 CABOTI BERTRAN, JORDI 48 12 10 9 12 14 HCP1 ATYCA - OBRES
31 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 47     15 16 16 SANT CEBRIA JUVENIL
32 ACPP028105 RUIZ BELLA, JOAN 46   9 10 7 20 BADALONA PROMESES
33 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 44   15 14   15 BADALONA PROMESES
33 ACPP027738 GUBAU PEREZ, CLAUDIA 44 11   11 8 14 FRANCIAC SWING FACTORY
35 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 43 10 11   22   BADALONA PROMESES
36 ACPP027666 CABANES CISNEROS, BIEL 42   9 5 11 17 CAN CUYAS JUVENIL
37 ACPP027637 PURSALS HEINE, ENRIC 41   16   15 10 SANT CEBRIA JUVENIL
37 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 41   13 16 12   BADALONA PROMESES
39 ACPP027547 LIEBANA PEREZ, DANIEL 40 7 3 13 11 9 ESCOLA G. DE CALDES
40 ACPP027622 PONS PETROVA, PATRICIA 38 12 16 10     CAN CUYAS JUVENIL
41 ACPP027955 SOLANAS GELABERT, ERIC 37 9 6 6 13 9  
41 ACPP027574 MORA COLOMER, CLAUDIA 37   13 8 16   HCP1 ATYCA - OBRES
43 ACPP028190 VILA SOLANS, ANIOL 36     8 10 18 G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
43 ACPP028109 MARTINEZ PEDREÑO, ANNA 36   2 7 11 16 CAN CUYAS JUVENIL
43 ACPP028206 IZQUIERDO RUIZ, YAGO 36     6 16 14  
43 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 36     16 20   CAN CUYAS JUVENIL
47 ACPP027800 SALVAT MARTINEZ, GUILLEM 35   9 6 2 18 BADALONA PROMESES
47 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 35   12 8   15 ROC 3 JUVENIL
49 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 31   7 9 15   BADALONA PROMESES
50 ACPP027647 VIDAL RIVERA, AITANA 30   12 8 10   CAN CUYAS JUVENIL
51 ACPP028201 GUILERA CAMA, GEMMA 28     5 10 13 GUALTA JUVENIL
52 ACPP027603 AMOR TOMAS, TOMAS 27   9     18 BADALONA PROMESES
53 ACPP028117 PARETAS TORNE, ALEIX 26       12 14 SANT CEBRIA JUVENIL
54 ACPP027506 FELIP MUSSI, CLARA 23         23 CAN CUYAS JUVENIL
54 ACPP025108 MARES TORRENTS, LUCAS 23 0 10   3 10 BADALONA MOGAUTO
56 ACPP027641 QUINQUILLA MADALENA, CLAUDIA 22   11     11 BADALONA PROMESES
56 ACPP028107 CABRERA ZANET, POL 22   11 11     GUALTA JUVENIL
58 ACPP027632 MARTINEZ PEREZ, SERGI 21   8     13 BADALONA PROMESES
58 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 21   11 10     BADALONA PROMESES
60 ACPP028077 ALOS MARTINEZ, ALBA 20   11 9     GUALTA JUVENIL
61 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 18 10 8       BADALONA PROMESES
62 ACPP028255 HERNANDEZ ALCOBERRO, MARC 16         16 CAN CUYAS JUVENIL
62 ACPP028061 PIZARRO BLAZQUEZ, EMMA 16 5     11   HCP1 ATYCA - OBRES
64 ACPP027480 APARICIO COLOMER, ROGER 15       15   FRANCIAC SWING FACTORY
64 ACPP028046 SPENDRUP, MARK 15   4 11     GUALTA JUVENIL
66 ACPP028207 IZQUIERDO RUIZ, ROBERTO 14     4 4 6  
66 ACPP028142 GENESCA MONJE, ARNAU 14       14   GUALTA JUVENIL
66 ACPP025027 PONS JORI, MAR 14   14       SANT CEBRIA JUVENIL
66 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 14   14       ESCOLA G. DE CALDES
70 ACPP028279 GIRALDO FORNES, ARNAU 12         12 BADALONA PROMESES
70 ACPP027044 MONTERO SEGADE, ALEJANDRO 12   12       SANT CEBRIA JUVENIL
70 ACPP028116 MARIN MELLADO, ALEX 12     12      
73 ACPP027663 LOPEZ MARTINEZ, PANCHO 11   11       ROC 3 JUVENIL
74 ACPP027794 ROSELLO ROURA, SUSANA 10   8   2   IDEAS G. LLAVANERES
74 ACPP028045 SPENDRUP, LUKAS 10   8 2     GUALTA JUVENIL
76 ACPP028292 RIVAS OSET, AINA 8         8 CAN CUYAS JUVENIL
77 ACPP028054 SLYVA, KATIA 7 3   3 1   FRANCIAC SWING FACTORY
77 ACPP028237 RIBAS CASTELLANOS, JUDIT 7       7    
79 ACPP028209 COSTA PALAHI, JAN 5         5 FRANCIAC SWING FACTORY
79 ACPP027745 TOLL GENER, SAMUEL 5   5       ROC 3 JUVENIL
81 ACPP028308 TORREJON REUS, DANIEL 4         4  
81 ACPP028261 MOLINS DURAN, IVET 4       4   FRANCIAC SWING FACTORY
81 ACPP027041 SANCHEZ SANJUAN, DIDAC 4   4       SANT CEBRIA JUVENIL
81 ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 4   4       ROC 3 JUVENIL
85 ACPP028120 FERRER LUQUE, POL 3     0 0 3 FRANCIAC SWING FACTORY
86 ACPP028208 COSTA PALAHI, TANIT 2       1 1  
87 ACPP028278 GIRALDO FORNES, AINA 1         1 BADALONA PROMESES
88 ACPP028260 MOLINS DURAN, MARTINA 0       0   FRANCIAC SWING FACTORY

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC