Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats a l'Intercamps Sènior Matxplay Zona Est 2016-2017

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 31861
03.05.2017

SèniorsResultats a l'Intercamps Sènior Matxplay Zona Est 2016-2017

Resultats a l'Intercamps Sènior Matxplay Zona Est el 3 de maig a Fornells i Franciac

 

Intercamps Matxplay 2016 - 2017

Classificació Acumulada Divisió 1 Fase 2

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

PUNTS

1

SANT CEBRIA A

4,5

4

4

12,5

2

SANT CEBRIA B

1,5

3,5

3,5

8,5

3

PLATJA D'ARO A

4

2

2,5

8,5

4

HCP 1 SEMAR

2

2,5

2

6,5

POS

EQUIP

J1

J2

J3

PUNTS

1

VALLROMANES A

3

2,5

6

11,5

2

SEMAR B

2,5

3,5

4

10

3

VALLROMANES C

3

3,5

2

8,5

4

BADALONA XL

3,5

2,5

0

6

 

 

 

 

 

 

 

Intercamps Matxplay 2016 - 2017

Classificació Acumulada Divisió 2 Fase 2

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

PUNTS

1

SANT CEBRIA D

4,5

4,5

3,5

12,5

2

SEMAR X

4

6

2,5

12,5

3

TENNIS MORA B

1,5

0

4,5

6

4

G10 SEMAR

2

1,5

1,5

5

POS

EQUIP

J1

J2

J3

PUNTS

1

FRANCIAC B

5

4

4

13

2

LA GARRIGA 1

2,5

2

6

10,5

3

BADALONA A

3,5

3,5

2

9

4

TENNIS MORA A

1

2,5

0

3,5

 

 

 

 

 

 

 

Intercamps Matxplay 2016 - 2017

Classificació Acumulada Divisió 3 Fase 2

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

PUNTS

1

TEIA D

3,5

4

4

11,5

2

SANT CEBRIA C

5

2

4

11

3

FORNELLS

2,5

3

2

7,5

4

PLATJA D'ARO B

1

3

2

6

POS

EQUIP

J1

J2

J3

PUNTS

1

VALLROMANES B

4

6

2

12

2

SEMAR Z

5,5

2,5

4

12

3

GUALTA

2

3,5

6

11,5

4

SEMAR 1

0,5

0

0

0,5

 

 

II Intercamps Sènior Est Matxplay 2016 - 2017

Fase 2 - Jornada 3 - Dimecres 3 de maig de 2017 a les 10:30 (aplaçat)

Matxplay per Equips (Individual i Fourball)

Divisió 1 - Camp: Fornells

 

SANT CEBRIA A

RES

RES

HCP 1 SEMAR

4

ACPP000139

MARTI ILLAS, JUAN

 

1 UP

MARTINEZ ALONSO, ANTONIO

ACPP012071

2

ACPP002006

FLAMERICH GRAU, JOSEP

 

4/3

PEREZ SALDAÑA, JOSE

ACPP023358

ACPP003360

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

2/1

 

BLAZQUEZ CAMBERO, FRANCISCO

ACPP009985

ACPP025985

EVANS *, JOHN FREDERICK

2 UP

 

BENLLOCH

ACPP002784

ACPP000404

NAVARRO DE PACO, FRANCISCO

2/1

 

PADILLA SERRANO, MIGUEL

ACPP019026

ACPP003442

SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO

PEREZ DE LEON PEREZ, RAFAEL

ACPP024134

ACPP000164

SWEENEY -, KENNETH JOSEPH

5/4

 

PERALVAREZ FERNANDEZ, ANTONIO

ACPP002104

ACPP000441

GIMENEZ GARRIDO, MARIO CESAR

ANDREU PALOMO, JORDI

ACPP009620

PLATJA D'ARO A

RES

RES

SANT CEBRIA B

2,5

ACPP006612

PEREZ ESPINOSA, MIGUEL

 

1 UP

NIETO ARAGONESES, CARLOS

ACPP009945

3,5

ACPP002301

MILLAN BOSCH, CARLES

AS

AS

GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO

ACPP027285

ACPP010767

ESTEBAN CORTES, JOSE

 

2/1

DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO

ACPP011171

ACPP005573

GUILLEM CORTES, CARLES

 

2/1

LOPEZ FUENTES, JOSE

ACPP008793

ACPP025345

CUCHARERO PRADOS, JUAN MANUEL

3/2

 

ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI

ACPP000297

ACPP011690

ARROYO PAPPALARDO, MIGUEL A.

CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL

ACPP023713

ACPP001344

LLORET ESPINET, FREDERIC

3/2

 

TORRUS ROIG, DAMIA

ACPP001760

ACPP002697

DALMAU SALAMAÑA, NURIA

MIGUEL GUTIERREZ, JOSE LUIS

ACPP008211

VALLROMANES A

RES

RES

BADALONA XL

6

ACPP000179

MONTERO SANCHEZ, PILAR

2/6

 

VIDAL SABATA, JOSEP

ACPP023635

0

ACPP003718

ARNAU REDON, OLEGARIO

4/3

 

VELA LEON, FRANCISCO

ACPP016994

ACPP019289

VILA SOLVES, CASTO

6/5

 

TORNERO ARRIBA, VICENTE

ACPP014854

ACPP023761

GARRIDO JUAREZ, ISIDRE

4/2

 

GIRO CODINA, JORDI

ACPP000201

ACPP006213

MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA

3/1

 

BLAJE GRACIA, ENRIC

ACPP006682

ACPP009260

BUSQUE CAMPABADAL, ISIDRE

GIL ARGEMI, JAUME

ACPP024701

ACPP000180

CORTADA RECOLONS, JOSEP

2/1

 

GINESTA VENTURA, JOAN MARIA

ACPP007284

ACPP021958

PEREZ CASARES, LUIS

CONESA MANZANARES, ANTONIO

ACPP019004

SEMAR B

RES

RES

VALLROMANES C

4

ACPP005006

LARROQUE ALLENDE, GONZALO

2/1

 

LARENA TAMATURGO, M.CARMEN

ACPP005740

2

ACPP004964

FRAILE HORTELANO, PEDRO

7/6

 

CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE

ACPP000178

ACPP020688

TERRES SOLER, ANDRES

AS

AS

FERNANDEZ FERNANDEZ, GABRIEL

ACPP000177

ACPP019060

IGLESIAS VEGA, JOAQUIN

 

1 UP

RAMON VILARDELL, JESUS

ACPP005739

ACPP015730

LOPEZ SORIANO, GREGORI

AS

AS

PERALES ALFEREZ, RAIMON

ACPP002771

ACPP008016

HORMAECHEA ARENAZA, GABRIEL

OLIVA LOPEZ, JOAN

ACPP000239

ACPP004789

ALSINA SIVILLA, JAIME

5/4

 

IBAR GONZALO, PABLO

ACPP024363

ACPP017912

FLORIACH RIVAS, JAUME

MOLTO FARGAS, MONTSERRAT

ACPP004146

 

II Intercamps Sènior Est Matxplay 2016 - 2017

Fase 2 - Jornada 3 - Dimecres 26 d'abril de 2017 a les 10:30

Matxplay per Equips (Individual i Fourball)

Divisió 2 - Camp: Gualta

 

SANT CEBRIA D

RES

RES

SEMAR X

3,5

ACPP012029

CASTELLET VALEN, JOAQUIM

 

2 i 1

GARCIA MARMOL, JOSE

ACPP003601

2,5

ACPP000258

CARRETERO ROGER, JOSEP

2 i 3

 

DE ALFONSO DE JANER, ERASMO

ACPP007177

ACPP001683

FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP

4 i 3

4 i 3

JURADO SALAS, JOSE

ACPP022103

ACPP001098

CHAVES GARCIA, JUAN MIGUEL

as

as

FANDIÑO LEBORAN, JOSE LUIS

ACPP000217

ACPP002103

PUIG PUIG, JOSEP

 

6 i 5

GONZALEZ PERALTA, EMILIANO

ACPP010783

ACPP000145

PEARSON -, MERVYN

ESTEBAN GORBE, CEFERINO

ACPP010778

ACPP004257

MORENO MIGUEL, MONTSERRAT

1a

 

ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO

ACPP027092

ACPP003510

SOLE SANJUAN, FRANCESC

PEREZ CANDIA, PACO

ACPP026813

G10 SEMAR

RES

RES

TENNIS MORA B

1,5

ACPP003196

PULIDO GUERRERO, SANTIAGO

 

4 i 3

ARENAS VILA, JAUME

ACPP007191

4,5

ACPP000599

COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª

 

 

GALLEGO CALIX, VICENTE

ACPP004326

ACPP000216

GONZALEZ GONZALVO, PILAR

 

6 i 5

HERNANDEZ PINTOR, JOSE ANTONIO

ACPP008561

ACPP024352

MORELL RIERA, JAUME

4 i 3

 

MARTINEZ NAVARRO, JUAN

ACPP019684

ACPP013341

GUELL PI, RAMON

 

8 i 7

BURGOS NEILA, ALICIA

ACPP008087

ACPP009295

RUBIO FERNANDEZ, JUAN

PITART TRILLA, ALBERT

ACPP023330

ACPP026634

ESTEVE PLA, LLUIS

 

6 i 4

VICENTE LAPUENTE, FRANCISCO

ACPP0012001

ACPP017094

RUBIO FERNANDEZ, ANTONIO

GARCIA FITA, JOAN

ACPP005170

 

FRANCIAC B

RES

RES

BADALONA A

4

ACPP001630

MANZANARES COLL, ANTONI

5 i 4

 

RODRIGUEZ PINTOR, FRANCISCO

ACPP019039

2

ACPP023901

SUREDA ALSINA, PERE

3 i 2

 

CORRERO PADILLA, JOSE

ACPP021970

ACPP001708

GONZALEZ DORADO, EMILIA

5 i 4

 

GOMEZ RUIZ, FERNANDO

ACPP021566

ACPP009074

PUIG MASNOU, JORDI

 

2 i 1

RODRIGUEZ SANCHEZ, JOSE

ACPP020965

ACPP001638

BOSCH FERRERMONER, ESTEVE

3 i 2

1 i 0

RODRIGUEZ FERNANDEZ, TINO

ACPP001449

ACPP006110

MIR ALBERTI, JORDI

LENCINA SOLANAS, JOAQUIN

ACPP002485

ACPP001850

BONFILL PLANA, JOSEP

 

 

BAUTISTA SANJUAN, FERNANDO

ACPP001450

ACPP000784

ALQUEZAR TORREGROSA, SEBASTIA

CASTARNADO RUBIO, JOSE

ACPP011555

LA GARRIGA 1

RES

RES

TENNIS MORA A

Aquest partit no es jugarà

 

II Intercamps Sènior Est Matxplay 2016 - 2017

Fase 2 - Jornada 3 - Dimecres 3 de maig de 2017 a les 10:30 (aplaçat)

Matxplay per Equips (Individual i Fourball)

Divisió 3- Camp: Franciac

 

SANT CEBRIA C

RES

RES

FORNELLS

4

ACPP009787

RUIZ OCHOA, RAFAEL

7i6

 

ENCISO CASABO, JULI

ACPP022277

2

ACPP021793

ARMISEN MIGUEL, FREDERIC

 

8i7

BAGUE IGLESIAS, ISIDRE

ACPP002242

ACPP019714

PEÑA MENDEZ, EMILIO

 

2i1

BOADAS BECH DE CAREDA, JOAN

ACPP018342

ACPP027116

ALSINA BERTRAN, ANDRES

1up

 

VICH FIGA, LLUIS

ACPP002100

ACPP021741

ROVIRA GASCON, JOSEP MARIA

2i1

 

VAL GIL, JESUS

ACPP021144

ACPP014556

PINEDA PINEDA, VICENTE

IGLESIAS CARALT, XAVIER

ACPP004973

ACPP023471

PRAT FONT, JOSEP

2i1

 

ALTIMIR FRAGUA, JOSEP

ACPP024485

ACPP012757

GONZALEZ ALONSO, MONCHO

SALGAS RICH, JOSEP

ACPP003050

TEIA D

RES

RES

PLATJA D'ARO B

4

ACPP016215

LLORET BOLDU, TOMAS

2i1

 

BAENA TRIGUERO, VICENTE

ACPP008455

2

ACPP027213

SOTO ALTAMIRANO, FRANCISCO

 

6i4

VIANA MARTINEZ, CARMELO

ACPP001770

ACPP010632

ARJONA LOPEZ, ANTONIO JESUS

5i4

 

MASGRAU SERRA, FINETA

ACPP008551

ACPP020442

DURAN, JOSE ANTONIO

AS

AS

HOSPITAL LLINAS, MIQUEL

ACPP014995

ACPP012506

RIMOLDI -, CLAUDIO

AS

AS

BUSQUETS NUELL, JOSEP

ACPP013686

ACPP027212

LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO

CABELLO GALAN, JUAN CARLOS

ACPP016837

ACPP025414

ARIÑO CHORRERO, JOAQUIM

7i6

 

MONTALBAN PICO, PAU

ACPP014276

ACPP020872

ESMEL SALA, VICENTE

TORTAJADA PASTOR, JOSE LUIS

ACPP023189

SEMAR Z

RES

RES

VALLROMANES B

4

ACPP025603

GONZALEZ GOMEZ, FELIPE

3i2

 

RUIZ GARCIA, JUAN ANTONIO

ACPP002903

2

ACPP012351

MONTARDIT VILLARROYA, JOAN

2i1

 

PINTO PUIG, JOSEP Mª

ACPP027339

ACPP010409

SAUMELL AGUT, JACINTO

 

6i5

CATALAN MARTIN, CLEMENTE

ACPP023609

ACPP020256

OLIVA SALA, JOSEP

 

2i1

LASIERRA PIÑOL, TONI

ACPP020754

ACPP026487

GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA

6i5

 

MOTA AGUADO, MARIANO

ACPP004757

ACPP008345

PUEBLA AYLAGAS, CANDIDO

 

 

ACPP013954

RODRIGUEZ FERNANDEZ, EZEQUIEL

3i2

 

MORENO CLEMENTE, PRIMITIVO

ACPP006421

ACPP011401

LOPEZ-PELAEZ, CARLOS

 

 

GUALTA

RES

RES

SEMAR 1

Aquest partit no es jugarà

 

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC