Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de Sortides dels jugadors participants al XIII Intercamps Sènior Zona Est a la 1ª prova temporada 2017-2018

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 32074
30.05.2017

SèniorsHorari de Sortides dels jugadors participants al XIII Intercamps Sènior Zona Est a la 1ª prova temporada 2017-2018

Horari de Sortides dels jugadors participants al XIII Intercamps Sènior Zona Est el 31 de maig a Hcp 1, Sant Cebrià, Gualta, Vallromanes i Franciac
XIII TORNEIG INTERCAMPS EST 2017-2018
Dimecres 31/05/2017 a les 10:30
1ª Prova - Divisió: EST 1 - Camp: Hcp 1
1 fourball ACPP025985 EVANS *, JOHN FREDERICK SANT CEBRIA A
ACPP003360 RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR
ACPP002784 BENLLOCH CAMA, FCO.JAVIER HCP1 SEMAR
ACPP000272 CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER
2 fourball ACPP002006 FLAMERICH GRAU, JOSEP SANT CEBRIA A
ACPP000139 MARTI ILLAS, JUAN
ACPP001504 GARCIA BELMONTE, JOAN HCP1 SEMAR
ACPP011843 VILALLONGA SHELLX, DAVID
3 fourball ACPP003442 SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO SANT CEBRIA A
ACPP000404 NAVARRO DE PACO, FRANCISCO
- - TEIA A
- -
4 fourball ACPP000164 SWEENEY -, KENNETH JOSEPH SANT CEBRIA A
ACPP000441 GIMENEZ GARRIDO, MARIO CESAR
- - TEIA A
- -
5 fourball ACPP019026 PADILLA SERRANO, MIGUEL HCP1 SEMAR
ACPP024134 PEREZ DE LEON PEREZ, RAFAEL
ACPP000297 ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI SANT CEBRIA B
ACPP000292 SANTOS SANCHEZ, JOSE LUIS
6 fourball ACPP023358 PEREZ SALDAÑA, JOSE HCP1 SEMAR
ACPP002104 PERALVAREZ FERNANDEZ, ANTONIO
ACPP008211 MIGUEL GUTIERREZ, JOSE LUIS SANT CEBRIA B
ACPP011171 DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO
7 fourball - - TEIA A
- -
ACPP009945 NIETO ARAGONESES, CARLOS SANT CEBRIA B
ACPP027285 GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO
8 fourball - - TEIA A
- -
ACPP024577 REQUENA DOMENE, ANTONIO SANT CEBRIA B
ACPP023713 CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL
10 fourball ACPP008640 GOMEZ SACRISTAN, FELIX CARLOS FRANCIAC B
ACPP023901 SUREDA ALSINA, PERE
ACPP003718 ARNAU REDON, OLEGARIO VALLROMANES A
ACPP006612 PEREZ ESPINOSA, MIGUEL
11 fourball ACPP006958 PUJOL CARRERAS, MARGARITA FRANCIAC B
ACPP004630 MUÑOZ ORTEGA, FRANCESC
ACPP019289 VILA SOLVES, CASTO VALLROMANES A
ACPP023761 GARRIDO JUAREZ, ISIDRE
12 fourball ACPP005694 PIÑA PRAT, JOAN FRANCIAC B
ACPP001630 MANZANARES COLL, ANTONI
ACPP016994 VELA LEON, FRANCISCO BADALONA XL
ACPP024701 GIL ARGEMI, JAUME
13 fourball ACPP001850 BONFILL PLANA, JOSEP FRANCIAC B
ACPP027526 ROMAGUERA SAGRERA, JOSE
ACPP008710 RAJA MASSO, VENANCI PAPALUS A
ACPP023393 RIBAS ARTAU, ROMAN
14 fourball ACPP000179 MONTERO SANCHEZ, PILAR VALLROMANES A
ACPP001333 LLAVINA SERRADELL, JAIME
ACPP006312 POSILIO HORCAJUELO, JOSE BADALONA XL
ACPP000201 GIRO CODINA, JORDI
15 fourball ACPP009260 BUSQUE CAMPABADAL, ISIDRE VALLROMANES A
ACPP006213 MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA
ACPP002430 VAN ZANTVOORT *, ANTONIUS PAPALUS A
ACPP008793 LOPEZ FUENTES, JOSE
16 fourball ACPP007284 GINESTA VENTURA, JOAN MARIA BADALONA XL
ACPP019004 CONESA MANZANARES, ANTONIO
ACPP004837 BAUTISTA GALLARDO, GABRIEL PAPALUS A
ACPP006607 ROCHE PAMIES, JOAN
17 fourball ACPP016215 LLORET BOLDU, TOMAS BADALONA XL
ACPP009265 MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP
ACPP022348 LLOBET MARFA, JORGE PAPALUS A
ACPP011428 SALCEDO RECIO, ANTONIO
XIII TORNEIG INTERCAMPS EST 2017-2018
Dimecres 31/05/2017 a les 10:30
1ª Prova - Divisió: EST 2 - Camp: Sant Cebrià
1 fourball ACPP015730 LOPEZ SORIANO, GREGORI SEMAR B
ACPP020827 SERRA PEREZ, MIGUEL ANGEL
ACPP004186 SUREDA ESPARRAGUERA, NARCIS FRANCIAC A
ACPP009074 PUIG MASNOU, JORDI
2 fourball ACPP019060 IGLESIAS VEGA, JOAQUIN SEMAR B
ACPP020688 TERRES SOLER, ANDRES
ACPP001708 GONZALEZ DORADO, EMILIA FRANCIAC A
ACPP006442 HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES
3 fourball ACPP004964 FRAILE HORTELANO, PEDRO SEMAR B
ACPP004789 ALSINA SIVILLA, JAIME
ACPP021970 CORRERO PADILLA, JOSE BADALONA A
ACPP001449 RODRIGUEZ FERNANDEZ, TINO
4 fourball ACPP020256 OLIVA SALA, JOSEP SEMAR B
ACPP010409 SAUMELL AGUT, JACINTO
ACPP002242 BAGUE IGLESIAS, ISIDRE FORNELLS
ACPP022277 ENCISO CASABO, JULI
5 fourball ACPP006110 MIR ALBERTI, JORDI FRANCIAC A
ACPP008069 RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL
ACPP002485 LENCINA SOLANAS, JOAQUIN BADALONA A
ACPP010391 ORTIZ CALDERERO, ANDRES
6 fourball ACPP009017 VIHE REYNER, SALVADOR FRANCIAC A
ACPP000256 MOLINS JARDI, JORDI
ACPP002100 VICH FIGA, LLUÍS FORNELLS
ACPP003050 SALGAS RICH, JOSEP
7 fourball ACPP011555 CASTARNADO RUBIO, JOSE BADALONA A
ACPP026105 FUENTES SORIANO, EDMUNDO
ACPP003004 VICH FIGA, XAVIER FORNELLS
ACPP023624 FABREGAS BOADA, JOSEP MARIA
8 fourball ACPP020965 RODRIGUEZ SANCHEZ, JOSE BADALONA A
ACPP021566 GOMEZ RUIZ, FERNANDO
ACPP024485 ALTIMIR FRAGUA, JOSEP FORNELLS
ACPP008138 PIÑA PRAT, JORDI
10 fourball ACPP000217 FANDIÑO LEBORAN, JOSE LUIS SEMAR X
ACPP026813 PEREZ CANDIA, PACO
ACPP016926 ABRIL GAROFANO, JOSEP TEIA B
ACPP013032 RIERA VIDAL, FRANCESC
11 fourball ACPP024405 JUBANY CLARET, ANTONIO SEMAR X
ACPP010783 GONZALEZ PERALTA, EMILIANO
ACPP012519 JIMENEZ LOPEZ, ANTONIO TEIA B
ACPP025550 BORRELL BERNAUS, JORDI
12 fourball ACPP021793 ARMISEN MIGUEL, FREDERIC SANT CEBRIA C
ACPP014556 PINEDA PINEDA, VICENTE
ACPP017560 ISUS BERNADI, JOAN TEIA B
ACPP012399 SANCHEZ RODRIGUEZ, JORDI
13 fourball ACPP019714 PEÑA MENDEZ, EMILIO SANT CEBRIA C
ACPP021741 ROVIRA GASCON, JOSEP MARIA
ACPP013034 ASPA PUIG, JORDI TEIA B
ACPP026843 GONZALEZ MANZANO, JUAN ANDRES
14 fourball ACPP010632 ARJONA LOPEZ, ANTONIO JESUS TEIA D
ACPP012506 RIMOLDI -, CLAUDIO
ACPP007177 DE ALFONSO DE JANER, ERASMO SEMAR X
ACPP027092 ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO
15 fourball ACPP027213 SOTO ALTAMIRANO, FRANCISCO TEIA D
ACPP027212 LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO
ACPP003601 GARCIA MARMOL, JOSE SEMAR X
ACPP010778 ESTEBAN GORBE, CEFERINO
16 fourball ACPP025414 ARIÑO CHORRERO, JOAQUIM TEIA D
ACPP020872 ESMEL SALA, VICENTE
ACPP007870 POU FIGUERAS, JUAN PABLO SANT CEBRIA C
ACPP003345 ROGER TORDERA, JOAN
17 fourball ACPP011973 GRIÑO QUER, MARIA TERESA TEIA D
ACPP009130 JAQUES MALET, MIQUEL
ACPP012757 GONZALEZ ALONSO, MONCHO SANT CEBRIA C
ACPP009787 RUIZ OCHOA, RAFAEL
XIII TORNEIG INTERCAMPS EST 2017-2018
Dimecres 31/05/2017 a les 10:30
1ª Prova - Divisió: EST 3 - Camp: Gualta
1 fourball ACPP025603 GONZALEZ GOMEZ, FELIPE G10 SEMAR
ACPP023332 ZAMORA VILLAFAINA, FRANCISCO
ACPP014025 FURRIOLS SOLA, ANTONI MAS GURUMBAU
ACPP016962 PUIG CASANOVAS, PERE
2 fourball ACPP026634 ESTEVE PLA, LLUIS G10 SEMAR
ACPP026441 SALVADOR CASTRO, MANUEL
ACPP002103 PUIG PUIG, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP014100 PARRA JODAR, DIEGO
3 fourball ACPP027687 SANCHEZ ESCOLAR, ANGEL G10 SEMAR
- -
ACPP008109 GISPERT MAROT, MANUEL TENNIS MORA B
ACPP008087 BURGOS NEILA, ALICIA
4 fourball ACPP017106 DE FEBRER PUJOL, ANTONI G10 SEMAR
- -
ACPP001049 PAU AVENTIN, SALVADOR VALLROMANES C
ACPP000178 CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE
5 fourball ACPP011976 RODRIGUEZ RODRIGUEZ, SANTIAGO MAS GURUMBAU
ACPP011978 FONTOBA BOTANCH, MARIA TERESA
ACPP001098 CHAVES GARCIA, JUAN MIGUEL SANT CEBRIA D
ACPP000258 CARRETERO ROGER, JOSEP
6 fourball ACPP019304 CAPDEVILA PLANAS, ALBERT MAS GURUMBAU
ACPP023000 QUIRANTE SANABRIA, ROSA
ACPP012001 VICENTE LAPUENTE, FRANCISCO TENNIS MORA B
ACPP023330 PITART TRILLA, ALBERT
7 fourball ACPP025995 COSTA CUBERTA, PERE MAS GURUMBAU
ACPP028044 BURGAYA DEVESA, JOSEP MARIA
ACPP000177 FERNANDEZ FERNANDEZ, GABRIEL VALLROMANES C
ACPP000425 OLIVA LOPEZ, ROSALIA
8 fourball ACPP000165 TOLEDO TORRES, MARUJA SANT CEBRIA D
ACPP000145 PEARSON -, MERVYN
ACPP007191 ARENAS VILA, JAUME TENNIS MORA B
ACPP026283 VINYOLES CAMPS, ESTEVE
9 fourball ACPP001683 FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP012029 CASTELLET VALEN, JOAQUIM
ACPP005740 LARENA TAMATURGO, M.CARMEN VALLROMANES C
ACPP002771 PERALES ALFEREZ, RAIMON
10 fourball ACPP000660 SUAREZ ALSINA, JOSEP TENNIS MORA B
ACPP001097 ACIEN MONTOYA, Mª ANGELES
ACPP024363 IBAR GONZALO, PABLO VALLROMANES C
ACPP005739 RAMON VILARDELL, JESUS
11 fourball ACPP020320 BARJUAN BADELL, JUAN AMICS GARRIGA
ACPP006128 HERNANDEZ MARQUEZ, M.DOLORES
ACPP018222 MIQUEL LLADO, JOSEP GUALTA
ACPP008048 HEREU FABREGA, JORDI
12 fourball ACPP013638 GONZALEZ GRACIA, ENRIC AMICS GARRIGA
ACPP027811 RIERA FONTCUBERTA, LLUIS
ACPP025745 DALMAU CANER, JORDI GUALTA
ACPP006330 PONT COLL, RAMON
13 fourball ACPP015181 FERNANDEZ EGEA, FRANCISCO AMICS GARRIGA
ACPP012959 PUNTI AGUILAR, FERRAN
ACPP002903 RUIZ GARCIA, JUAN ANTONIO VALLROMANES B
ACPP019323 LOZANO GALLARDO, CANDIDO
14 fourball ACPP019539 ARABIA ILLA, JOAN AMICS GARRIGA
ACPP009360 SERRANO EZQUERRA, ANTONIA
ACPP006757 FERNANDEZ SANTOS, JOAN PLATJA D’ARO B
ACPP008455 BAENA TRIGUERO, VICENTE
15 fourball ACPP025996 BAÑOS RESA, JORDI GUALTA
ACPP026473 COMAS PAYET, PERE
ACPP003460 CASTRO GARCIA, GREGORIO VALLROMANES B
ACPP027339 PINTO PUIG, JOSEP Mª
16 fourball ACPP025300 DOMINGUEZ RESA, FRANCISCO JAVIER GUALTA
ACPP024798 COMAS PAYET, JORDI
ACPP014995 HOSPITAL LLINAS, MIQUEL PLATJA D’ARO B
ACPP013686 BUSQUETS NUELL, JOSEP
17 fourball ACPP020754 LASIERRA PIÑOL, ANTONIO VALLROMANES B
ACPP006421 MORENO CLEMENTE, PRIMITIVO
ACPP012387 SANCHEZ INGLES, FRANCISCO PLATJA D’ARO B
ACPP011690 ARROYO PAPPALARDO, MIGUEL ANGEL
18 fourball ACPP023421 GURREA ARNAO, ENRIC VALLROMANES B
ACPP023609 CATALAN MARTIN, CLEMENTE
ACPP016837 CABELLO GALAN, JUAN CARLOS PLATJA D’ARO B
ACPP001770 VIANA MARTINEZ, CARMELO
XIII TORNEIG INTERCAMPS EST 2017-2018
Dimecres 31/05/2017 a les 10:30
1ª Prova - Divisió: EST 4 - Camp: Vallromanes
1 fourball ACPP010330 GRAUPERA BOSCH, JOSEP M. TENNIS MORA A
ACPP010329 SIBILLA SALVA, RAMON
ACPP020279 ADELANTADO COLLDECARRERA, RAMON SANT CEBRIA E
ACPP013618 IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS
2 fourball ACPP012763 BERTRAN CODOÑES, ANDREU TENNIS MORA A
ACPP000599 COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª
ACPP023445 TERES TOMAS, JOAN SANT CEBRIA E
ACPP022193 GOMEZ ALAS, DAVID
3 fourball ACPP001126 DOMENECH FUENTES, MANUEL TENNIS MORA A
ACPP001933 MARTINEZ SOLER, MANEL
ACPP006357 SOLEY ARMELA, JOSEP PALAMOS
ACPP019509 MALLORQUI COSTA, JOSEP
4 fourball ACPP017137 ZALDUA URDANABIA, JOSE ANTONIO TENNIS MORA A
ACPP022542 COSTAS TERRONES, JOAN CARLES
ACPP007214 GOMARIZ SANTAMARIA, JOSE ANTONIO SEMAR 1
ACPP021393 SOLERA CHAPARRO, ANTONIO
5 fourball ACPP023471 PRAT FONT, JOSEP SANT CEBRIA E
ACPP023472 LEON SOCORREGUT, JOAN
ACPP025527 CASAGRAN GUBERT, MIQUEL PALAMOS
ACPP002621 SERRA CADIRA, JAUME
6 fourball ACPP027116 ALSINA BERTRAN, ANDRES SANT CEBRIA E
ACPP021953 IGLESIAS CORES, JOSE PAULINO
ACPP013359 VALLEJO LOPEZ, JOSE LUIS SEMAR 1
ACPP027250 CUSCO VIDAL, VALENTIN
7 fourball ACPP001520 CUNILLERA PALMADA, JOAQUIM PALAMOS
ACPP010637 RODRIGUEZ BAILON, AMADOR
ACPP011028 MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA SEMAR 1
ACPP005184 FIGUEREDA GENIS, LITA
8 fourball ACPP022843 GOÑI STROETGEN, JOSE ANTONIO PALAMOS
ACPP006989 SOLER ALCARAZ, EUGENI
ACPP007215 GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN SEMAR 1
ACPP023452 DIEZ CASTILLO, JOSE IGNACIO
9 fourball ACPP010232 CARRIQUI OSUNA, FELIX SANT CEBRIA F
ACPP019920 MAGALLON LECINA, JOAQUIN
ACPP010379 MASNOU ESTRAGUES, ISIDRE CAN PASCUAL
ACPP027374 RODRIGUEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO
10 fourball ACPP004214 GARCIA JUNCOSA, MONTSERRAT SANT CEBRIA F
ACPP004215 CONSTANS LOPEZ, ANTONI
ACPP025538 VICENTE LISON, JOSEP SEMAR GARRIGA
ACPP018852 SANGIL LOPEZ, JESUS
11 fourball ACPP013955 GIMENEZ GUZMAN, DANIEL SANT CEBRIA F
ACPP011842 SANCHEZ SANCHEZ, RAFAEL
ACPP013550 FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA VALLROMANES G1
ACPP013154 SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN
12 fourball ACPP011841 MARTINEZ FERNANDEZ, MIGUEL SANT CEBRIA F
ACPP011605 LEON CAYUELA, FRANCISCO
ACPP005095 GURILLO HUETA, JOSEP GUALTA PAR 3
ACPP008725 CARRION FUERTES, FRANCISCO
13 fourball ACPP023560 MONELL LLIRO, JOSEP CAN PASCUAL
ACPP008369 BEULAS JULIA, JOAQUIM
ACPP023080 AVILES SANCHEZ, BARTOLOME SEMAR GARRIGA
ACPP025037 GAY OLIVA, MARTI
14 fourball ACPP008180 VERDAGUER TARRATS, LLUIS CAN PASCUAL
ACPP027166 PONT NAVARRO, ENRIC
ACPP026941 VILANOVA PALLES, FRANCESC VALLROMANES G1
ACPP020392 CANUT GALLART, ENRIQUE
15 fourball ACPP008279 MASNOU CANADA, JORDI CAN PASCUAL
ACPP019369 PARES CAMPRUBI, MIQUEL
ACPP002301 MILLAN BOSCH, CARLES GUALTA PAR 3
ACPP005099 VIDAL ESTRANY, NARCIS
16 fourball ACPP026771 RIBAS SALA, JOSE SEMAR GARRIGA
ACPP027686 ESQUE AGUILAR, JOSEP
ACPP023759 CONNOLLY *, STEPHEN VALLROMANES G1
- -
17 fourball ACPP026456 OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER SEMAR GARRIGA
ACPP028303 VIVERO PRIETO, JULIO
ACPP025450 JACKSON *, CHARLES RICHARD GUALTA PAR 3
ACPP002198 ABALLANET GIMENEZ, DAVID
18 fourball ACPP000142 PADROS ADELL, ANTONI VALLROMANES G1
ACPP009058 AIXUT FREIXANET, AMADEO
ACPP009318 PAZ ESCOBAR, JUAN GUALTA PAR 3
ACPP005006 LARROQUE ALLENDE, GONZALO
XIII TORNEIG INTERCAMPS EST 2017-2018
Dimecres 31/05/2017 a les 10:30
1ª Prova - Divisió: EST 5 - Camp: Franciac
1 fourball ACPP013448 COBOS SOLER, ALEJANDRO BADALONA B
ACPP013818 COMPTE CORNEY, JOAN
ACPP003201 BARTROLI MOLINS, ROSA Mª PAPALUS B
ACPP004882 BACARDIT GIRIBETS, PEPITA
2 fourball ACPP019084 MANZANERO IGLESIAS, ENRIQUE BADALONA B
ACPP014626 DE LA IGLESIA TELLO, JOSE JAVIER
ACPP022619 GALVEZ JIMENEZ, ANTONIO TEIA C
ACPP023439 TERES GRAU, LLUIS
3 fourball ACPP016137 GELADA BLASI, PERE BADALONA B
ACPP012789 PERALTA TRIGUEROS, ENRIQUE
ACPP025149 DIAZ CARRASCO, MANUEL JUBICEC MONT
ACPP002772 MORENO NIETO, MANEL
4 fourball ACPP019301 SANTAEUGENIA ANTON, ANTONIO BADALONA B
ACPP012618 PIQUER PIÑA, ROBERTO
ACPP008594 OLIVERAS MACH, DOLORS FRANCIAC C
ACPP001638 BOSCH FERRERMONER, ESTEVE
5 fourball ACPP015341 LARROSA GILBERT, VICTORIA PAPALUS B
ACPP014691 BONET GINESTA, JORDI
ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR TEIA C
ACPP022621 PEREZ DE PACO, JUAN JOSE
6 fourball ACPP003663 GIL FONTRODONA, CARME PAPALUS B
ACPP003999 SCHNIZLER -, WOLFGANG
ACPP003089 MASSONS PUIG, JOSEP MARIA JUBICEC MONT
ACPP002479 GASPA TARRAGO, JORDI
7 fourball ACPP004359 ROURA GUSTA, JOAQUIM PAPALUS B
ACPP019091 DALE *, PETER
ACPP010320 SERRA RAGOLTA, JOAQUIM FRANCIAC C
ACPP014073 SAURA VIDAL, JOAN
8 fourball ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL TEIA C
ACPP026075 ALMUNI FONT, GREGORI
ACPP004910 VILASECA FERNANDEZ, RAMON JUBICEC MONT
ACPP004904 ABAD BARTOLOME, FCO.JAVIER
9 fourball ACPP020106 PERALVAREZ SELAS, JUAN MANUEL TEIA C
ACPP023277 PLANS NAVARRO, RAMON
ACPP012574 CARRERA DOMINGUEZ, ALICIA FRANCIAC C
ACPP004760 LOPEZ DEL HIERRO, PILAR
10 fourball ACPP001975 CORTES GUERRA, NICOLAS JUBICEC MONT
ACPP002537 RUIZ MOYA, ENRIC
ACPP018406 TURON ROIG, MONTSE FRANCIAC C
ACPP001543 VALL-LLOVERA PASSADA, MªDOLORS
11 fourball ACPP016205 PEREZ PONS, PEDRO SEMAR C
ACPP003548 COLOMINAS CORONAS, MATIAS
ACPP024531 BONADA TOR, CARME VALLROMANES G2
ACPP028353 FAURO GARCIA, PILAR
12 fourball ACPP012575 TARRES PICART, MIQUEL SEMAR C
ACPP006640 PASCUAL FRADERA, JOSEP
ACPP020153 PEREZ CASARES, MARIA ROSA VALLROMANES G2
ACPP021958 PEREZ CASARES, LUIS
13 fourball ACPP012576 TARRES PICART, JOAN SEMAR C
ACPP011304 GARANGOU GONZALEZ, JOAN FRANCESC
ACPP019493 PUIG GRAELLS, CARLES ST. CEBRIA GESPA VERDA
ACPP010721 LEIVA DE LA TORRE, ANTONIO
14 fourball ACPP011305 GUTIERREZ MONTOYA, EMILIO SEMAR C
ACPP011258 RIVERA MORAN, JOSE IGNACIO
ACPP004572 FONTANET FEU, ANTONIO ST. CEBRIA GESPA VERDA
ACPP024394 TERRADELLAS CALVERAS, VALENTIN
15 fourball ACPP016776 BERTRAN DELMAS, JORDI SEMAR D
ACPP010258 SOLA MATAS, CARMEN
ACPP000341 GARCIA ARANDA, JOSE VALLROMANES G2
- -
16 fourball ACPP025054 BISET BUSQUETS, JOSEP SEMAR D
ACPP022972 SERRAS MARTORI, RICARDO
ACPP028374 MAÑOSA VENTURA, JOAN ANTONI VALLROMANES G2
ACPP002038 ABADAL PUJOL, JORDI
17 fourball ACPP013340 VERA AMUEDO, RAFAEL SEMAR D
ACPP012346 GUIRAO PEREZ, DIEGO
ACPP016896 YAGÜE MONFIL, PABLO ST. CEBRIA GESPA VERDA
ACPP019494 PAJUELO VAZQUEZ, ANTONIO
18 fourball ACPP026441 SALVADOR CASTRO, MANUEL SEMAR D
ACPP027687 SANCHEZ ESCOLAR, ANGEL
ACPP005578 RAMOS MORENO, SALVADOR ST. CEBRIA GESPA VERDA
ACPP004178 GARCIA PONS, CARLES

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FCPP