Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats de la 3ª prova de l'Intercamps Sènior Matxplay 2017-2018

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 33111
19.10.2017

SèniorsResultats de la 3ª prova de l'Intercamps Sènior Matxplay 2017-2018

Resultats de la 3ª prova de l'Intercamps Sènior Matxplay 2017-2018 jugat a Badalona, Franciac i Hcp1 el 18 i 19 d'octubre

 

III Intercamps Sènior Matxplay Est 2017 - 2018

Classificació Acumulada Divisió 1

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

PUNTS

1

BADALONA XL

5,5

6

7

18,5

2

VALRROMANES A

2,5

7

8

17,5

3

SANT CEBRIA A

5,5

-

7

12,5

4

SEMAR X

2,5

3,5

5,5

11,5

5

SANT CEBRIA B

6

4,5

1

11,5

6

SEMAR B

6

4

-

10

7

TENNIS MORA B

2

2

2,5

6,5

8

FORNELLS

2

1

1

4

9

VALLROMANES G1

-

4

0

4

 

 

 

 

 

 

 

III Intercamps Sènior Matxplay Est 2017 - 2018

Classificació Acumulada Divisió 2

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

PUNTS

1

VALLROMANES C

5

6,5

6

17,5

2

TEIA D

4

6,5

5

15,5

3

SANT CEBRIA D

5

6

3

14

4

FRANCIAC B

3

1,5

6

10,5

5

SANT CEBRIA C

3

6

-

9

6

BADALONA A

3

1,5

3,5

8

7

TEIA C

4

2

2

8

8

G10 SEMAR

5

-

2

7

9

TENNIS MORA A

-

2

4,5

6,5

 

 

 

 

 

 

 

III Intercamps Sènior Matxplay Est 2017 - 2018

Classificació Acumulada Divisió 3

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

PUNTS

1

SANT CEBRIA E

4

5,5

5,5

15

2

GUALTA

4,5

5

5,5

15

3

JUBICEC MONT

3,5

5

4

12,5

4

BADALONA B

4,5

5,5

2,5

12,5

5

AMICS GARRIGA

3,5

2,5

5

11

6

SEMAR GARRIGA

4

2,5

3

9,5

7

VALLROMANES B

-

3

4

7

8

PLATJA D'ARO B

-

3

2,5

5,5

 

 

III Intercamps Sènior Matxplay Est 2017 - 2018

Jornada 3 - Dimecres 18 d'octubre de 2017 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch

Divisió 1 - Camp: Badalona

 

VALLROMANES A

AV

RES

VS

RES

AV

VALLROMANES G1

8

ACPP006612

PEREZ ESPINOSA, MIGUEL

(+)4,7

-

7i6

Tee 1

 

-

3,4

GUILLEN GARCIA, JOAN

ACPP016191

0

ACPP001333

LLAVINA SERRADELL, JAIME

(+)2,9

-

8i7

Tee 1

 

-

16,3

CASTRO DEGARA, FRANCISCO

ACPP027596

ACPP023761

GARRIDO JUAREZ, ISIDRE

(+)2,9

-

6i4

Tee 2

 

-

8,6

CONNOLLY *, STEPHEN

ACPP023759

ACPP019289

VILA SOLVES, CASTO

(+)1,4

-

4i3

Tee 2

 

-

20,3

SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN

ACPP013154

ACPP000179

MONTERO SANCHEZ, PILAR

(+)2,8

-

8i7

Tee 3

 

 

5,2

ALCOJOR BERNARDO, SANTOS

ACPP016853

ACPP006213

MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA

(+)1,1

-

6i4

Tee 3

 

-

17,8

VILANOVA PALLES, FRANCESC

ACPP026941

ACPP009260

BUSQUE CAMPABADAL, ISIDRE

2,9

-

1adalt

Tee 4

 

-

9,6

CANUT GALLART, ENRIQUE

ACPP020392

ACPP000180

CORTADA RECOLONS, JOSEP

4,1

-

ganó

Tee 4

NP

-

-

-

-

SANT CEBRIA B

AV

RES

VS

RES

AV

BADALONA XL

1

ACPP008793

LOPEZ FUENTES, JOSE

(+)3,6

-

 

Tee 5

6i5

-

(+)2,7

POSILIO HORCAJUELO, JOSE

ACPP006312

7

ACPP009945

NIETO ARAGONESES, CARLOS

(+)2,5

-

 

Tee 5

3i2

-

(+)2,5

VELA LEON, FRANCISCO

ACPP016994

ACPP001760

TORRUS ROIG, DAMIA

0,6

-

3i1

Tee 6

 

-

1,9

TORRAS PELLEJERO, PERE

ACPP025949

ACPP027285

GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO

(+)3,8

-

 

Tee 6

2i1

-

(+)5,3

GIRO CODINA, JORDI

ACPP000201

ACPP024577

REQUENA DOMENE, ANTONIO

(+)1,2

-

 

Tee 7

5i4

-

(+)2,3

GIL ARGEMI, JAUME

ACPP024701

ACPP008189

ALCAZAR GONZALEZ, JUAN

(+)2

-

 

Tee 7

4i3

-

(+)1,4

CONESA MANZANARES, ANTONIO

ACPP019004

ACPP000297

ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI

(+)2,7

-

 

Tee 8

3i2

-

(+)2,6

LLORET BOLDU, TOMAS

ACPP016215

ACPP007845

HOLMES -, MARILYN

(+)1,2

-

 

Tee 8

8i7

-

(+)1,6

MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP

ACPP009265

Jornada 3 - Dijous 19 d'octubre de 2017 a les 10:30

SANT CEBRIA A

AV

RES

VS

RES

AV

FORNELLS

7

ACPP003442

SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO

(+)4,5

-

4i3

Tee 1

 

-

(+)2,9

DOMINGUEZ DELGADO, JAIME

ACPP021567

1

ACPP002006

FLAMERICH GRAU, JOSEP

(+)2,9

-

2i1

Tee 1

 

-

(+)0,9

BAGUE IGLESIAS, ISIDRE

ACPP002242

ACPP003360

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

(+)7,9

-

5i4

Tee 2

 

-

(+)0,4

MASNOU ESTRAGUES, ISIDRE

ACPP010379

ACPP025985

EVANS *, JOHN FREDERICK

(+)4,5

-

5i4

Tee 2

 

-

2

ENCISO CASABO, JULI

ACPP022277

ACPP008666

SOLER BENET, FIDEL

(+)4,5

-

3i2

Tee 3

 

-

2,3

FABREGAS BOADA, JOSEP MARIA

ACPP023624

ACPP000160

SANTOS SANCHEZ, MANUEL REYES

(+)2,7

-

 

Tee 3

2i1

-

0,8

SALGAS RICH, JOSEP

ACPP003050

ACPP000150

PUIGHERMANAL PEREZ, PEP

1,4

-

3i2

Tee 4

 

-

3,1

VICH FIGA, XAVIER

ACPP003004

ACPP000139

MARTI ILLAS, JUAN

(+)5

-

8i7

Tee 4

 

-

3,1

PINSACH JULIA, JOSEP

ACPP024121

TENNIS MORA B

AV

RES

VS

RES

AV

SEMAR X

2,5

ACPP007191

ARENAS VILA, JAUME

2,4

-

2i1

Tee 5

 

-

1,5

OLIVA SALA, JOSEP

ACPP020256

5,5

ACPP026283

VINYOLES CAMPS, ESTEVE

3,9

-

 

Tee 5

3i2

-

(+)7,2

PULIDO GUERRERO, SANTIAGO

ACPP003196

ACPP012001

VICENTE LAPUENTE, FRANCISCO

11,7

-

 

Tee 6

4i3

-

(+)2,8

GARCIA MARMOL, JOSE

ACPP003601

ACPP004326

GALLEGO CALIX, VICENTE

4,4

-

empat

Tee 6

empat

-

0,1

ESTEBAN GORBE, CEFERINO

ACPP010778

ACPP008087

BURGOS NEILA, ALICIA

11,6

-

 

Tee 7

7i6

-

(+)0,7

JURADO SALAS, JOSE

ACPP022103

ACPP019684

MARTINEZ NAVARRO, JUAN

9,4

-

 

Tee 7

4i3

-

4,2

PEREZ CANDIA, PACO

ACPP026813

ACPP008561

HERNANDEZ PINTOR, JOSE ANTONIO

3,6

-

 

Tee 8

1adalt

-

(+)0,1

JUBANY CLARET, ANTONIO

ACPP024405

ACPP005170

GARCIA FITA, JOAN

10,2

-

2adalt

Tee 8

 

-

0,2

GONZALEZ PERALTA, EMILIANO

ACPP010783

 

III Intercamps Sènior Matxplay Est 2017 - 2018

Jornada 3 - Dimecres 18 d'octubre de 2017 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual 50% Handicap

Divisió 2 - Camp: Franciac

 

G10 SEMAR

AV

RES

VS

RES

AV

VALLROMANES C

2

ACPP026487

GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA

9,5

16, 8, 17, 4

0

Tee 1

4i3

-

1,9

SALINAS ISABAL, JUAN

ACPP000831

6

ACPP026634

ESTEVE PLA, LLUIS

13,2

16, 8, 17

0

Tee 1

4i3

-

6,6

LARENA TAMATURGO, M.CARMEN

ACPP005740

ACPP027687

SANCHEZ ESCOLAR, ANGEL

11,9

16, 8, 17, 4

0

Tee 2

5i4

-

3,9

CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE

ACPP000178

ACPP023229

BUENO BERNABE, GABRIEL

10,7

16

4i3

Tee 2

0

-

9,8

VILAMITJANA ROBERT, JOSEP

ACPP024603

ACPP023332

ZAMORA VILLAFAINA, FRANCISCO

9,4

16, 8, 17, 4

0

Tee 3

3i2

-

2,2

FERNANDEZ FERNANDEZ, GABRIEL

ACPP000177

ACPP008345

PUEBLA AYLAGAS, CANDIDO

7,8

-

1up

Tee 3

0

16

9,4

IBAR GONZALO, PABLO

ACPP024363

ACPP017106

DE FEBRER PUJOL, ANTONI

18,6

16,8, 17, 4, 14, 12

0

Tee 4

7i5

-

7,5

RAMON VILARDELL, JESUS

ACPP005739

ACPP013341

GUELL PI, RAMON

7,1

-

0

Tee 4

7i6

16,8,17

12,4

ARPA DOMINGUEZ, RICARDO

ACPP027415

BADALONA A

AV

RES

VS

RES

AV

TENNIS MORA A

3,5

ACPP026105

FUENTES SORIANO, EDMUNDO

(+)0,4

16

2i1

Tee 5

0

-

(+)1,1

GRAUPERA BOSCH, JOSEP M.

ACPP010330

4,5

ACPP022342

RODES VERDERA,DAVID

5,4

-

4i3

Tee 5

0

16

6,1

ZALDUA URDANABIA, JOSE ANTONIO

ACPP017137

ACPP001449

RODRIGUEZ FERNANDEZ, TINO

(+)2,2

-

AS

Tee 6

AS

16, 8

1,3

BERTRAN CODOÑES, ANDREU

ACPP012763

ACPP021970

CORRERO PADILLA, JOSE

6,1

16, 8

0

Tee 6

2i1

-

2

COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª

ACPP000599

ACPP001450

BAUTISTA SANJUAN, FERNANDO

(+)2,3

-

4i2

Tee 7

0

16, 8, 17, 4

4,6

MARTINEZ SOLER, MANEL

ACPP001933

ACPP002485

LENCINA SOLANAS, JOAQUIN

3,4

-

0

Tee 7

1up

16

5,1

PIJUAN CAMINAL, TINA

ACPP003500

ACPP011555

CASTARNADO RUBIO, JOSE

1,8

16

0

Tee 8

4i3

-

0

IBAÑEZ BORRAS, MANUEL

ACPP004767

ACPP020965

RODRIGUEZ SANCHEZ, JOSE

2,6

-

0

Tee 8

5i3

16, 8, 17

8,8

KIENZLER -, MICHAEL

ACPP013338

FRANCIAC B

AV

RES

VS

RES

AV

TEIA C

6

ACPP001630

MANZANARES COLL, ANTONI

(+)1,3

-

7i6

Tee 10

0

16,8, 17, 4, 14

8

VALERA MONTALBAN, ANTONIO

ACPP000319

2

ACPP023901

SUREDA ALSINA, PERE

1,9

-

5i4

Tee 10

0

16,8, 17, 4, 14

11,4

PEREZ DE PACO, JUAN JOSE

ACPP022621

ACPP001708

GONZALEZ DORADO, EMILIA

3

-

5i3

Tee 11

0

16

4,8

PLANS NAVARRO, RAMON

ACPP023277

ACPP006442

HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES

4,8

-

0

Tee 11

3i1

-

5,3

RUIZ FABREGAS, SALVADOR

ACPP020175

ACPP001638

BOSCH FERRERMONER, ESTEVE

4

16

0

Tee 12

4i3

-

2,2

PERALVAREZ SELAS, JUAN MANUEL

ACPP020106

ACPP001622

COLL RIGAU, JAUME

(+)1

-

5i4

Tee 12

0

16, 8, 17, 4, 14

8,1

PLATERO LOPEZ, MARCIAL

ACPP002172

ACPP000784

ALQUEZAR TORREGROSSA, SEBASTIA

4,5

16,8,17

2up

Tee 13

0

 

0,3

DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO

ACPP020442

ACPP004186

SUREDA ESPARRAGUERA, NARCIS

(+)2,2

-

5i3

Tee 13

0

16, 8

2

LOPEZ LOSADA, MANUEL

ACPP003188

SANT CEBRIA D

AV

RES

VS

RES

AV

TEIA D

3

ACPP000145

PEARSON -, MERVYN

(+)1,3

16

0

Tee 14

5i4

-

(+)3

ARJONA LOPEZ, ANTONIO JESUS

ACPP010632

5

ACPP001683

FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP

(+)1

-

0

Tee 14

4i2

-

(+)0,6

GUILLEN CORTES, CARLOS

ACPP005573

ACPP001098

CHAVES GARCIA, JUAN MIGUEL

5,5

16

0

Tee 15

3i1

-

4,1

SOTO ALTAMIRANO, FRANCISCO

ACPP027213

ACPP014100

PARRA JODAR, DIEGO

4,6

-

0

Tee 15

1up

16, 8, 17, 4

13,2

LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO

ACPP027212

ACPP000165

TOLEDO TORRES, MARUJA

0,2

-

0

Tee 16

7i6

16, 8

2,5

CALVO CALVO, JUAN MIGUEL

ACPP012569

ACPP002103

PUIG PUIG, JOSEP

5,1

-

2up

Tee 16

0

16

6,5

DOMENE SANCHEZ, DIDAC

ACPP019123

ACPP000258

CARRETERO ROGER, JOSEP

1,4

-

5i4

Tee 17

0

-

1,2

JAQUES MALET, MIQUEL

ACPP009130

ACPP004257

MORENO MIGUEL, MONTSERRAT

9,3

16,8

2up

Tee 17

0

-

4,5

RIMOLDI, CLAUDIO

ACPP012506

 

III Intercamps Sènior Matxplay Est 2017 - 2018

Jornada 3 - Dimecres 18 d'octubre de 2017 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual 50% Handicap

Divisió 3 - Camp: HCP 1

 

AMICS GARRIGA

AV

RES

VS

RES

AV

SEMAR GARRIGA

5

ACPP003582

VIÑAS ALMATO, JUAN

5,1

-

 

Tee 1

4 I 3

16,8,17,4
14,12,11,9

20,4

ESQUE AGUILAR, JOSEP

ACPP027686

3

ACPP013638

GONZALEZ GRACIA, ENRIC

2,8

-

5 I 3

Tee 1

 

16,8
17,4,14

11,3

OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER

ACPP026456

ACPP012959

PUNTI AGUILAR, FERRAN

7,6

-

 

Tee 2

1 UP

16

9,2

VICENTE LISON, JOSEP

ACPP025538

ACPP015181

FERNANDEZ EGEA, FRANCISCO

5,1

-

5 I 4

Tee 2

 

16,8,17

10

SANDIN ANTUNEZ, JOSE

ACPP026775

ACPP027811

RIERA FONTCUBERTA, LLUIS

7,9

16,8
17,4

2 I 1

Tee 3

 

-

0,4

GARCIA JUNCOSA, MONTSERRAT

ACPP004214

ACPP020320

BARJUAN BADELL, JUAN

4,4

-

7 I 6

Tee 3

 

16,8

8,3

CONSTANS LOPEZ, ANTONI

ACPP004215

ACPP006128

HERNANDEZ MARQUEZ, M.DOLORES

11,7

-

 

Tee 4

4 I 2

16

13,9

GAY OLIVA, MARTI

ACPP025037

ACPP011959

BOIX BORRELL, JOSEP

1,2

-

8 I 7

Tee 4

 

16,8
17,4,14

21

VIVERO PRIETO, JULIO

ACPP028303

BADALONA B

AV

RES

VS

RES

AV

SANT CEBRIA E

2'5

ACPP024063

MAYNE BELLERA, JOSEP

7,8

-

2 I 0

Tee 5

 

16,8

11,6

FARRIOLS MASIA, ELISEO

ACPP024447

5'5

ACPP013818

COMPTE CORNEY, JOAN

6,9

16,8,17

E

Tee 5

E

-

1,4

IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS

ACPP013618

ACPP012618

PIQUER PIÑA, ROBERTO

7,9

16,8
17,4

 

Tee 6

4 I 3

-

(+)0,5

CARRIQUI OSUNA, FELIX

ACPP010232

ACPP016137

GELADA BLASI, PERE

9,9

16,8
17,4,14

 

Tee 6

3 I 2

-

0,4

ALSINA BERTRAN, ANDRES

ACPP027116

ACPP014626

DE LA IGLESIA TELLO, JOSE JAVIER

3,1

-

 

Tee 7

1 UP

-

3,3

LEON SOCORREGUT, JOAN

ACPP023472

ACPP012832

MUÑOZ POLONIO, JOSE

14,1

16,8,17
4,14,12

 

Tee 7

7 I 6

-

1,8

PRAT FONT, JOSEP

ACPP023471

ACPP019084

MANZANERO IGLESIAS, ENRIQUE

9,6

16,8
17,4

 

Tee 8

3 I 2

-

2,7

GOMEZ ALAS, DAVID

ACPP022193

ACPP013448

COBOS SOLER, ALEJANDRO

5,2

-

2 I 0

Tee 8

 

16,8
17,4,14

13,5

VIVO GRAU, JAUME

ACPP020278

VALLROMANES B

AV

RES

VS

RES

AV

JUBICEC MONT

4

ACPP002903

RUIZ GARCIA, JUAN ANTONIO

2

-

3 I 2

Tee 10

 

16

4,4

VILASECA FERNANDEZ, RAMON

ACPP004910

4

ACPP019323

LOZANO GALLARDO, CANDIDO

2,8

-

4 I 2

Tee 10

 

16,8,17

9,7

MASSONS PUIG, JOSEP MARIA

ACPP003089

ACPP019122

MARCH SANCHEZ, MIGUEL

4,7

16

 

Tee 11

2 I 0

-

3,3

CORTES GUERRA, NICOLAS

ACPP001975

ACPP003460

CASTRO GARCIA, GREGORIO

4,7

-

2 I 0

Tee 11

 

16,8

8,9

MORENO NIETO, MANEL

ACPP002772

ACPP023421

GURREA ARNAO, ENRIC

5,3

-

 

Tee 12

3 I 1

16,8
17,4,14

13,9

ASENSIO CRESPO, FRANCESC

ACPP027089

ACPP022875

BOIRA JORI, FRANCESC

5,8

-

 

Tee 12

5 I 4

16

6,5

ABAD BARTOLOME, FCO.JAVIER

ACPP004904

ACPP006421

MORENO CLEMENTE, PRIMITIVO

10,6

16,8

E

Tee 13

E

-

6,9

GASPA TARRAGO, JORDI

ACPP002479

ACPP027339

PINTO PUIG, JOSEP Mª

10

-

E

Tee 13

E

-

9,6

BERROZPE COSTA, XAVIER

ACPP003282

PLATJA D'ARO B

AV

RES

VS

RES

AV

GUALTA

2'5

ACPP023189

TORTAJADA PASTOR, JOSE LUIS

5,3

16,8,17

3 I 2

Tee 14

 

-

0,4

MIQUEL LLADO, JOSEP

ACPP018222

5'5

ACPP026635

LLOPART PALAU, JULIAN

3,8

16

 

Tee 14

2 I 1

-

3,1

DALMAU CANER, JORDI

ACPP025745

ACPP008455

BAENA TRIGUERO, VICENTE

4,5

16

 

Tee 15

4 I 3

-

4

COMAS PAYET, PERE

ACPP026473

ACPP014995

HOSPITAL LLINAS, MIQUEL

0

-

E

Tee 15

E

16,8

4,1

BAÑOS RESA, JORDI

ACPP025996

ACPP020033

FABREGAS REIXACH, JAVIER

5,4

-

E

Tee 16

E

-

4,9

COMAS PAYET, JORDI

ACPP024798

ACPP001770

VIANA MARTINEZ, CARMELO

2,6

-

 

Tee 16

2 I 1

16

4,.6

VAN DER VENDEN, ROBERT

ACPP006529

ACPP008551

MASGRAU SERRA, FINETA

7,6

16,8

 

Tee 17

6 I 5

-

5,1

OLIU REIG, JAUME

ACPP026527

ACPP006757

FERNANDEZ SANTOS, JOAN

6,7

-

E

Tee 17

E

16,8

10,4

GONZALEZ SANZ, PERE

ACPP016915

 

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC