Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2017, 3ª divisió oest, 8ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 33129
22.10.2017

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2017, 3ª divisió oest, 8ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2017
3ª divisió oest
8ª jornada , SANT JAUME PITCH & PUTT CENTRE

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

OLYMPVS
1GARCIA AVILA, ANTONIO55PONT PURTI, BORJA50218
SANCHEZ BLAZQUEZ, SERGI55ARANDA GUZMAN, PEDRO JOSE
JAEN LOPEZ, ENRIQUE58PEREZ MARTIN, XAVIER50
MARIN GORDILLO, ANTONIO64SANCHEZ RODRIGUEZ, JOSE MANUEL
TEMPO TEAM & SORIANO
2GOMEZ MARTA, MARIO52LEAL AGUILAR, SALVADOR54218
RODRIGUEZ MUÑOZ, JUAN MANUEL55HERNANDEZ CALERO, FERNANDO
HERNANDEZ GARCIA, JUAN JOSE57MONTERO CONTRERAS, JORGE ALEJANDRO55
MOLINA MARTINEZ, IVAN62CABALLERO PUENTE, FRANCISCO JOSE
CANAL OLIMPIC B
3MARTIN CAPILLA, PEDRO54GARCIA NIÑO, JOSE LUIS55219
GAITAN PASTOR, RAFAEL55HIDALGO GOMEZ, FERNANDO
RUIZ REALES, JORDI55BELTRAN VAQUERIZO, SANTIAGO56
GRIBBEN, SEAN JOSEPH57LLAMAS GARRO, IGNACIO
WEDGE G. CLUB
4MARTIN ESTEBAN, PEDRO53GUEVARA CANO, JOAQUIM51220
RODRIGUEZ SANCHEZ, MANUEL55NUÑEZ ARENAS, JUAN
CORTES CASTILLEJOS, JOSE61LUNA GAMEZ, DAVID58
GUIJARRO CARMONA, JUAN63GARCIA GAMBIN, JOSE
EL VALLES SENTMENAT
5GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO53HUMBERT DEL ANGEL, JAUME57222
SERRAL FLORETA, XAVIER55SALADA FITE, ROC
CASANOVAS CAYELLAS, RAMON57GONZALEZ DIAZ, EUGENI61
BIOSCA RIERA, DANIEL61VALLBE ANSESA, RAMON
@KIPILLU.CAT
6ESPINAL FREIXAS, ANTONI56ESPINAL FREIXAS, JOSEP52226
CALAFELL RIBERA, ALEXANDRE58ROMEU CABALLERO, JORDI
ESPINALT VILA, FSC.XAVIER60CISCAR ARNAU, LLORENÇ53
BAQUES PASCUAL, JORGE65VERDUGO CASANOVAS, JORDI
PENEDES LA GRANJA
7PRATS BAQUES, RICARD55PULIDO CRESPO, FRANCISCO56226
GUTIERREZ IZQUIERDO, ALFONS56RICHARTE BETETA, JUAN S.
FERNANDEZ RUEDA, JUAN JOSE59GALISTEO GONZALEZ, JOAQUIN61
VILADOMS OLTRA, FRANCISCO66VIDAL ORTEGA, MARIA TERESA
LA TRATTORIA URGELL
8CODINA FEIXAS, JOAN56LLEBARIA MESTRE, JUAN LUIS57228
DURANO PAIRO, JOSEP57PORTA CABESTANY, RAMON
MOLINE TORRENTE, SALVADOR58---100
POCH BASAS, XAVIER70---
LOS IRREDUCTIBLES
9TOBARRA PORRAS, RAIMON54GODALL SANROMA, JORDI53229
RUBIO GUTIERREZ, JAUME61GUASCH TUTUSAUS, JOSEP
ROVIRA CAGIGAS, JOAN CARLES61MORATA ORTIZ, RICARD57
MILA BARNES, XAVIER63MARTIN ALBERCA, MARIA JOSE
OLEASTRUM
10PENELLA SOLANO, AGUSTIN55GARCIA ROJAS, JOSE MARIA59230
VICENTE SANCHEZ, GONZALO58CASALS ROCA, CARLES
AUMATELL RAMIREZ, SERGI58BUSTILLO BARBERO, GORGONIO60
SANCHEZ DOMENE, JOSE ANTONIO64CABALLERO PAEZ, FRANCISCO JAVIER
GOLF@S VENDRELL
11JULIA LLOPART, JORDI57VAZQUEZ PEREZ, YOLANDA53231
ALCAZAR TURRILLO, DOLORES60BUENDIA LERIDA, FEDERICO
JULIA NAVARRO, JORDI61ARCAS GAZQUEZ, MARTIN59
SOLER ALEGRE, CRISTINA67MORAL AJADO, ORIOL
LOS GALLITOS
12PEREZ ALVAREZ, LUIS58ELENA DOMINGUEZ, CESAR54233
SANCHEZ LLOP, GENIS59ROS CHERTA, ROBERT
RUBIO GONZALEZ, JUAN ANTONIO62CASTIÑEIRA VILARO, CARLOS56
MIR GUXENS, SALVADOR64RUBIO LORCA, MARC
bonArea B
13BENET SISTERO, ESTANISLAO57GUASCH ESCALE, ANTON57235
RIBERA ROQUE, IGNASI59DIAZ ESTEVE, MARIA REMEI
SERBAN, ADRIAN62MASES VILASECA, JOSEP MARIA60
DIGON ANGULO, VALENTI68ROS ARGANDOÑA, MIQUEL
GELIDA PITCH & PUTT
14TARRIDA BARRANCO, VICTOR58GARCIA RIBO, ROGER54236
ESTELLER PLA, ROGER61SERRA PEREZ, MIGUEL ANGEL
NICOLAS PASCUAL, JOAN63ALVAREZ SANCHIS, FRANCISCO55
MARTINEZ ROSSELL, JORDI66LOPEZ GONZALEZ, MARC
ROC 3 B DE VENDETTA
15VIÑAS TORRES, JOSE58ARTEAGA PADILLA, JOSE MARIA57237
CALLE FERNANDEZ, CRESCENCIO61GORRIZ QUEVEDO, ALBERTO
BARTOLOMESANZ ARRANZ, JULIAN61LOPEZ SEYJO, ANTONIO60
GOMEZ MARTIN, NAZARENO61PALLARES CASTELLO, VICENÇ
C.E. PERITAS EN DULCE DE MIAMI PLAYA P&P
16GOMEZ TRIGO, ANTONIO55MORENO GOMEZ, VALERIANO59239
MARTINEZ BERLANGA, JOSE MANUEL61MUR BIARNES, ENRIC
FERNANDEZ CAMPON, MIGUEL ANGEL64VALENCIA VALENCIA, DEYSY59
REGALADO LEAL, DEOGRACIAS66MARCO AZLOR, MARIA ASUNCION
ARA LLEIDA P&P
17LAX BLANCO, JULIA58LAPEÑA OLIVART, JOAN61239
MARTIN RAMIREZ, JOSE LUIS60FERNANDEZ CANGA, PABLO
FUENTES VALVERDE, CARLOS60MASELLES ALEGRE, JOAN RAMON63
ROSA FERNANDEZ, SERGI67MASELLES PASCUAL, JOAN RAMON
VILAGOLF
18AMENOS BOSCH, GERARD55MARTI MARAÑON, ANSELMO56241
FERRER OLIVAS, FERNANDO64PAGES SABATE, GABRIEL
BRESO COCH, JAUME66VENDRELL GARCIA, MIQUEL57
DOMENECH SANCHO, JOSEP FRANCESC70SANZ BERDALA, JOSE MARIA

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP022297GOMEZ MARTA, MARIO(+)1,1(+)1(+)1,35253TEMPO TEAM & SORIANO
2ACPP005335MARTIN ESTEBAN, PEDRO221,45351WEDGE G. CLUB
3ACPP027285GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO(+)4(+)4(+)45357EL VALLES SENTMENAT
4ACPP013316TOBARRA PORRAS, RAIMON2,121,75452LOS IRREDUCTIBLES
5ACPP017046MARTIN CAPILLA, PEDRO1,921,55452CANAL OLIMPIC B
6ACPP007547AMENOS BOSCH, GERARD0,510,55554VILAGOLF
7ACPP019252PRATS BAQUES, RICARD0,810,85554PENEDES LA GRANJA
8ACPP009721RODRIGUEZ MUÑOZ, JUAN MANUEL0,710,75554TEMPO TEAM & SORIANO
9ACPP024850PENELLA SOLANO, AGUSTIN(+)0,10(+)0,15555OLEASTRUM
10ACPP005994GOMEZ TRIGO, ANTONIO(+)1(+)1(+)15556C.E. PERITAS EN DULCE DE MIAMI PLAYA P&P
11ACPP025428GAITAN PASTOR, RAFAEL(+)2,3(+)2(+)2,35557CANAL OLIMPIC B
12ACPP024936RUIZ REALES, JORDI(+)2,5(+)2(+)2,55557CANAL OLIMPIC B
13ACPP007175RODRIGUEZ SANCHEZ, MANUEL(+)2,4(+)2(+)2,45557WEDGE G. CLUB
14ACPP005557SERRAL FLORETA, XAVIER(+)3(+)3(+)35558EL VALLES SENTMENAT
15ACPP004714GARCIA AVILA, ANTONIO(+)3,4(+)3(+)3,45558OLYMPVS
16ACPP025390SANCHEZ BLAZQUEZ, SERGI(+)3,7(+)4(+)3,75559OLYMPVS
17ACPP021412GUTIERREZ IZQUIERDO, ALFONS5,454,85651PENEDES LA GRANJA
18ACPP007913ESPINAL FREIXAS, ANTONI(+)1,9(+)2(+)1,95658@KIPILLU.CAT
19ACPP013632CODINA FEIXAS, JOAN(+)3,2(+)3(+)3,25659LA TRATTORIA URGELL
20ACPP010445JULIA LLOPART, JORDI3,743,55753GOLF@S VENDRELL
21ACPP026422GRIBBEN, SEAN JOSEPH2,122,15755CANAL OLIMPIC B
22ACPP006809BENET SISTERO, ESTANISLAO(+)0,10(+)0,15757bonArea B
23ACPP020354HERNANDEZ GARCIA, JUAN JOSE(+)0,30(+)0,35757TEMPO TEAM & SORIANO
24ACPP015204DURANO PAIRO, JOSEP(+)1,5(+)1(+)1,55758LA TRATTORIA URGELL
25ACPP007054CASANOVAS CAYELLAS, RAMON(+)2,8(+)3(+)2,65760EL VALLES SENTMENAT
26ACPP023357LAX BLANCO, JULIA3,133,15855ARA LLEIDA P&P
27ACPP014150VICENTE SANCHEZ, GONZALO1,621,65856OLEASTRUM
28ACPP019042CALAFELL RIBERA, ALEXANDRE1115857@KIPILLU.CAT
29ACPP007030AUMATELL RAMIREZ, SERGI0,710,75857OLEASTRUM
30ACPP016213TARRIDA BARRANCO, VICTOR(+)0,40(+)0,45858GELIDA PITCH & PUTT
31ACPP003149PEREZ ALVAREZ, LUIS0,100,15858LOS GALLITOS
32ACPP006439VIÑAS TORRES, JOSE(+)2,2(+)2(+)25860ROC 3 B DE VENDETTA
33ACPP016469MOLINE TORRENTE, SALVADOR(+)2,2(+)2(+)25860LA TRATTORIA URGELL
34ACPP003847JAEN LOPEZ, ENRIQUE(+)5,4(+)5(+)5,25863OLYMPVS
35ACPP008652FERNANDEZ RUEDA, JUAN JOSE3,543,55955PENEDES LA GRANJA
36ACPP003639SANCHEZ LLOP, GENIS3,543,55955LOS GALLITOS
37ACPP016508RIBERA ROQUE, IGNASI(+)0,7(+)1(+)0,55960bonArea B
38ACPP015168MARTIN RAMIREZ, JOSE LUIS4,954,96055ARA LLEIDA P&P
39ACPP025393FUENTES VALVERDE, CARLOS3,133,16057ARA LLEIDA P&P
40ACPP006307ESPINALT VILA, FSC.XAVIER1,311,36059@KIPILLU.CAT
41ACPP010195ALCAZAR TURRILLO, DOLORES(+)0,100,16060GOLF@S VENDRELL
42ACPP026994RUBIO GUTIERREZ, JAUME4,654,66156LOS IRREDUCTIBLES
43ACPP022800JULIA NAVARRO, JORDI3,233,26158GOLF@S VENDRELL
44ACPP017407ESTELLER PLA, ROGER111,26160GELIDA PITCH & PUTT
45ACPP022314MARTINEZ BERLANGA, JOSE MANUEL0,710,96160C.E. PERITAS EN DULCE DE MIAMI PLAYA P&P
46ACPP000429ROVIRA CAGIGAS, JOAN CARLES(+)0,2006161LOS IRREDUCTIBLES
47ACPP019822CALLE FERNANDEZ, CRESCENCIO(+)1(+)1(+)0,86162ROC 3 B DE VENDETTA
48ACPP010226BARTOLOMESANZ ARRANZ, JULIAN(+)1,1(+)1(+)0,96162ROC 3 B DE VENDETTA
49ACPP002733GOMEZ MARTIN, NAZARENO(+)2,4(+)2(+)2,26163ROC 3 B DE VENDETTA
50ACPP014358BIOSCA RIERA, DANIEL(+)2,1(+)2(+)1,96163EL VALLES SENTMENAT
51ACPP026479CORTES CASTILLEJOS, JOSE(+)2,4(+)2(+)2,26163WEDGE G. CLUB
52ACPP020137MOLINA MARTINEZ, IVAN2,832,86259TEMPO TEAM & SORIANO
53ACPP004716RUBIO GONZALEZ, JUAN ANTONIO1,8226260LOS GALLITOS
54ACPP019277SERBAN, ADRIAN1,411,66261bonArea B
55ACPP013392NICOLAS PASCUAL, JOAN5,255,26358GELIDA PITCH & PUTT
56ACPP026995MILA BARNES, XAVIER4446359LOS IRREDUCTIBLES
57ACPP006903GUIJARRO CARMONA, JUAN(+)4,5(+)4(+)4,36367WEDGE G. CLUB
58ACPP026385FERRER OLIVAS, FERNANDO1010106454VILAGOLF
59ACPP015758MIR GUXENS, SALVADOR4,344,56460LOS GALLITOS
60ACPP014470SANCHEZ DOMENE, JOSE ANTONIO4,444,66460OLEASTRUM
61ACPP018935FERNANDEZ CAMPON, MIGUEL ANGEL000,26464C.E. PERITAS EN DULCE DE MIAMI PLAYA P&P
62ACPP005456MARIN GORDILLO, ANTONIO(+)1,8(+)2(+)1,66466OLYMPVS
63ACPP025535BAQUES PASCUAL, JORGE0,710,96564@KIPILLU.CAT
64ACPP017100VILADOMS OLTRA, FRANCISCO5,565,76660PENEDES LA GRANJA
65ACPP019711BRESO COCH, JAUME3,333,56663VILAGOLF
66ACPP013774REGALADO LEAL, DEOGRACIAS333,26663C.E. PERITAS EN DULCE DE MIAMI PLAYA P&P
67ACPP014859MARTINEZ ROSSELL, JORDI(+)2,9(+)3(+)2,76669GELIDA PITCH & PUTT
68ACPP026100ROSA FERNANDEZ, SERGI6,776,96760ARA LLEIDA P&P
69ACPP010539SOLER ALEGRE, CRISTINA(+)0,2006767GOLF@S VENDRELL
70ACPP016637DIGON ANGULO, VALENTI(+)0,8(+)1(+)0,66869bonArea B
71ACPP027018DOMENECH SANCHO, JOSEP FRANCESC8,598,77061VILAGOLF
72ACPP014736POCH BASAS, XAVIER(+)0,100,17070LA TRATTORIA URGELL
Fourballs:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP027376PONT PURTI, BORJA(+)1,3(+)1(+)1,35051OLYMPVS
ACPP005713ARANDA GUZMAN, PEDRO JOSE(+)0,6(+)1(+)0,6
2ACPP005365PEREZ MARTIN, XAVIER(+)3,7(+)4(+)3,75054OLYMPVS
ACPP013497SANCHEZ RODRIGUEZ, JOSE MANUEL(+)2,1(+)2(+)2,1
3ACPP009035GUEVARA CANO, JOAQUIM110,95150WEDGE G. CLUB
ACPP024227NUÑEZ ARENAS, JUAN110,9
4ACPP007922ESPINAL FREIXAS, JOSEP2,522,45250@KIPILLU.CAT
ACPP009819ROMEU CABALLERO, JORDI3,423,3
5ACPP006787CISCAR ARNAU, LLORENÇ4,944,75348@KIPILLU.CAT
ACPP006684VERDUGO CASANOVAS, JORDI5,555,3
6ACPP022543GODALL SANROMA, JORDI3,223,15350LOS IRREDUCTIBLES
ACPP001985GUASCH TUTUSAUS, JOSEP4,744,6
7ACPP013142VAZQUEZ PEREZ, YOLANDA3,933,85350GOLF@S VENDRELL
ACPP013143BUENDIA LERIDA, FEDERICO4,844,7
8ACPP002968ELENA DOMINGUEZ, CESAR0,910,95452LOS GALLITOS
ACPP007643ROS CHERTA, ROBERT5,245,2
9ACPP008717LEAL AGUILAR, SALVADOR0,510,55452TEMPO TEAM & SORIANO
ACPP005119HERNANDEZ CALERO, FERNANDO3,833,8
10ACPP022375GARCIA RIBO, ROGER(+)2,7(+)3(+)2,75455GELIDA PITCH & PUTT
ACPP020827SERRA PEREZ, MIGUEL ANGEL0,400,4
11ACPP014860ALVAREZ SANCHIS, FRANCISCO1,621,65553GELIDA PITCH & PUTT
ACPP016264LOPEZ GONZALEZ, MARC1,721,7
12ACPP026038GARCIA NIÑO, JOSE LUIS1,721,75553CANAL OLIMPIC B
ACPP025455HIDALGO GOMEZ, FERNANDO3,223,2
13ACPP012567MONTERO CONTRERAS, JORGE ALEJANDRO(+)3,6(+)4(+)3,65554TEMPO TEAM & SORIANO
ACPP016322CABALLERO PUENTE, FRANCISCO JOSE4,234,2
14ACPP027295MARTI MARAÑON, ANSELMO8,578,45649VILAGOLF
ACPP025202PAGES SABATE, GABRIEL12,4912,3
15ACPP021410PULIDO CRESPO, FRANCISCO4,844,85652PENEDES LA GRANJA
ACPP023185RICHARTE BETETA, JUAN S.6,356,3
16ACPP016106CASTIÑEIRA VILARO, CARLOS1,211,25652LOS GALLITOS
ACPP028498RUBIO LORCA, MARC18,01418,0
17ACPP021289BELTRAN VAQUERIZO, SANTIAGO0,810,85654CANAL OLIMPIC B
ACPP025994LLAMAS GARRO, IGNACIO2,322,3
18ACPP027905MORATA ORTIZ, RICARD8,878,75750LOS IRREDUCTIBLES
ACPP022520MARTIN ALBERCA, MARIA JOSE12,71012,6
19ACPP003269VENDRELL GARCIA, MIQUEL4,844,85753VILAGOLF
ACPP024978SANZ BERDALA, JOSE MARIA545
20ACPP003630ARTEAGA PADILLA, JOSE MARIA1115754ROC 3 B DE VENDETTA
ACPP001036GORRIZ QUEVEDO, ALBERTO4,434,4
21ACPP013807HUMBERT DEL ANGEL, JAUME1,411,45754EL VALLES SENTMENAT
ACPP026679SALADA FITE, ROC3,833,8
22ACPP016691GUASCH ESCALE, ANTON1,821,85755bonArea B
ACPP016796DIAZ ESTEVE, MARIA REMEI2,422,4
23ACPP014143LLEBARIA MESTRE, JUAN LUIS(+)2,2(+)2(+)2,25756LA TRATTORIA URGELL
ACPP028020PORTA CABESTANY, RAMON4,544,5
24ACPP024020LUNA GAMEZ, DAVID5,445,45853WEDGE G. CLUB
ACPP019766GARCIA GAMBIN, JOSE6,656,6
25ACPP017849ARCAS GAZQUEZ, MARTIN5,145,15952GOLF@S VENDRELL
ACPP024808MORAL AJADO, ORIOL10,4810,4
26ACPP018980MORENO GOMEZ, VALERIANO5455952C.E. PERITAS EN DULCE DE MIAMI PLAYA P&P
ACPP015650MUR BIARNES, ENRIC12,4912,4
27ACPP025763GARCIA ROJAS, JOSE MARIA4,434,45955OLEASTRUM
ACPP010301CASALS ROCA, CARLES5,855,8
28ACPP024856VALENCIA VALENCIA, DEYSY2,922,95956C.E. PERITAS EN DULCE DE MIAMI PLAYA P&P
ACPP014238MARCO AZLOR, MARIA ASUNCION4,234,2
29ACPP024849BUSTILLO BARBERO, GORGONIO1,211,26058OLEASTRUM
ACPP016629CABALLERO PAEZ, FRANCISCO JAVIER3,833,8
30ACPP019775MASES VILASECA, JOSEP MARIA(+)0,9(+)1(+)0,96058bonArea B
ACPP016701ROS ARGANDOÑA, MIQUEL1,721,7
31ACPP007678LOPEZ SEYJO, ANTONIO(+)3,1(+)3(+)3,16062ROC 3 B DE VENDETTA
ACPP008500PALLARES CASTELLO, VICENÇ(+)0,8(+)1(+)0,8
32ACPP021413GALISTEO GONZALEZ, JOAQUIN6,456,46153PENEDES LA GRANJA
ACPP012477VIDAL ORTEGA, MARIA TERESA14,51114,5
33ACPP013780LAPEÑA OLIVART, JOAN6,156,16156ARA LLEIDA P&P
ACPP027310FERNANDEZ CANGA, PABLO6,756,7
34ACPP021725GONZALEZ DIAZ, EUGENI(+)3,5(+)3(+)3,56157EL VALLES SENTMENAT
ACPP024616VALLBE ANSESA, RAMON4,544,5
35ACPP024622MASELLES ALEGRE, JOAN RAMON7,867,86357ARA LLEIDA P&P
ACPP027171MASELLES PASCUAL, JOAN RAMON8,368,3

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

PosEquip12345678TOTAL
1LA TRATTORIA URGELL641001001007210010044680
2OLYMPVS90909072908050100662
3EL VALLES SENTMENAT7264808050389064538
4WEDGE G. CLUB3356646464726472489
5CANAL OLIMPIC B56505033100447280485
6TEMPO TEAM & SORIANO2833112880905690416
7GOLF@S VENDRELL808056503864328399
8ROC 3 B DE VENDETTA3838729056283311366
9LOS GALLITOS4472381915568023347
10LOS IRREDUCTIBLES100197154450738280
11@KIPILLU.CAT1128334428194456263
12OLEASTRUM723235623231533203
13PENEDES LA GRANJA5073237331150184
14C.E. PERITAS EN DULCE DE MIAMI PLAYA P&P19441911330387171
15bonArea B2311283811112819169
16GELIDA PITCH & PUTT3154471931915125
17VILAGOLF030031523044
18ARA LLEIDA P&P150153070343

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC