Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Informació Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2018

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 33477
05.12.2017

Camp. Catalunya per EquipsInformació Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2018

Informació relativa al Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2018. 1ª prova de la competició el dissabte 27 i diumenge 28 de gener
Els dies 27 i 28 de gener de 2018 es jugarà la 1ª prova del XXIV Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2018 als camps de: 

1ªDiv Hcp 1
2ªDiv E Fornells
2ªDiv O Roc 3
3ªDiv E Teià
3ªDiv O La Figuerola
4ªDiv N Platja d'Aro
4ªDiv G1 Portal del Roc
4ªDiv G2 Sant Cebrià

  • Els equips caldrà que enviïn el llistat de membres de l'equip fins el diumenge 14 de gener de 2018.
  • Un cop enviat el llistat de membres de l'equip, també caldrà que els equips realitzin l'alineació per la primera prova mitjançant el mòdul d'inscripcions a la plana www.pitch.cat fins el dimecres 24 de gener de 2018.

Full de presentació del llistat de jugadors integrants dels equips en pdf: descarregar aquí


S'informa als equips participants al Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2018 de les dates de joc a les diferents divisions així com del calendari de seus de les diferents divisions i grups:

  1ª prova 2ª prova 3ª prova 4ª prova 5ª prova 6ª prova  7ª prova 8ª prova
  27,28/01 17,18/02 10,11/03 21,22/04 02,03/06 14,15/07 01,02/09  06,07/10
1ªDiv Hcp 1 Teià Portal d.Roc bonÀrea Badalona  Lleida M.Gurumbau Vendrell
2ªDiv E Fornells St.Cebrià Hcp 1 Tennis Mora Montseny  Mas Pagès Badalona  Castelló
2ªDiv O Roc 3 Portal d.Roc bonÀrea  St.Jaume  Can Cuyàs El Vallès  Can Rafel Figuerola
3ªDiv E Teià Fornells Franciac Mas Nou Vallromanes M.Gurumbau Can Pascual  Platja d'Aro
3ªDiv O Figuerola bonÀrea Oller d.Mas Cambrils Can Rafel St.Jaume El Vallès Lleida
4ªDiv N Platja d'Aro Gualta Fornells Castelló Lloret Peralada Mas Pagès Franciac
4ªD.CS G1 Portal d.Roc Oller d.Mas Montseny  C.Mascaró Bellpuig Can Rafel Tennis Mora Vallromanes
4ªD.CS G2 St.Cebrià Vendrell Lleida Badalona El Vallès Can.Olímpic  Can Cuyàs Roc 3

Per tal de que els equips puguin organitzar-se, s'informa del dia de joc de les diferents jornades:
      
1ª jornada
  • Dissabte 27 de gener: 1ª i 3ª divisió
  • Diumenge 28 de gener: 2ª i 4ª divisió
2ª jornada
  • Dissabte 17 de febrer: 2ª i 4ª divisió
  • Diumenge 18 de febrer: 1ª i 3ª divisió
3ª jornada
  • Dissabte 10 de març: 1ª i 3ª divisió.
  • Diumenge 11 de març: 2ª i 4ª divisió
4ª jornada
  • Dissabte 21 d'abril: 2ª i 4ª divisió
  • Diumenge 22 d'abril: 1ª i 3ª divisió
  • Dissabte 21 i diumenge 22 d'abril: Grups amb camp seu de 9 forats.
5ª jornada
  • Dissabte 2 de juny: 1ª i 3ª divisió
  • Diumenge 3 de juny: 2ª i 4ª divisió
  • Dissabte 2 i diumenge 3 de juny: Grups amb camp seu de 9 forats.
6ª jornada
  • Dissabte 14 de juliol: 2ª i 4ª divisió
  • Diumenge 15 de juliol: 1ª i 3ª divisió
  • Dissabte 14 i diumenge 15 de juliol: Grups amb camp seu de 9 forats.
7ª jornada
  • Dissabte 1 de setembre: 1ª i 3ª divisió
  • Diumenge 2 de setembre: 2ª i 4ª divisió
  • Dissabte 1 i diumenge 2 de setembre: Grups amb camp seu de 9 forats.
8ª jornada
  • Dissabte 6 d'octubre: 2ª i 4ª divisió
  • Diumenge 7 d'octubre: 1ª i 3ª divisió

La configuració d'equips provisional fins al moment queda de la següent forma. 
Si algun club vol modificar el nom d'un equip, ho pot fer al enviar el llistat de jugadors integrants dels equips.
Es permetran incorporacions de nous equips fins el diumenge 21 de gener i s'adjudicarà zona de joc segons el número d'equips inscrits a cada zona de joc.

1a DIVISIÓ
1 TEAM HCP 1
2 XERINOLA TENNIS MORA
3 GUALTA GRUP ESCRIVA INTERIORS
4 FRANCIAC
5 P&P BADALONA
6 CALLEJEROS
7 CANTERA BADALONA
8 CAN RAFEL
9 VALLROMANES A
10 ROC 3
11 GUALTA CASABEGUR
12 MONTGROS G.
13 P&P SANT CEBRIA
14 FRANCIAC PITCH
15 CAN CUYAS I
16 HANDICAP 21 SOTA PAR
17 TEIA A
18 EL PAR Y PA CASA
 
2a DIVISIÓ EST 2a DIVISIÓ OEST
1 SERRALLONGA 1 PORTAL DEL ROC
2 CASPER 2 JUGADORS DEL VALLES
3 VALLROMANES TABLAO CORDOBES 3 CANAL OLIMPIC
4 PAPALUS 4 LLEIDA CARGOLS
5 CLUB PALAMOS 5 G. CAMBRILS P&P
6 MAS GURUMBAU 6 DECATHLON VENDRELL A
7 VOY PA PAR P&P BADALONA 7 URGELL PITCH
8 C.E. PAR 2008 J+J 8 FORA LIMITS
9 FREELANCE P&P TEAM 9 LA FIGUEROLA RESORT
10 CAFE TORRES P&P CAN PASCUAL 10 VILAFORTUNY
11 SANT CEBRIA BLAU 11 bonÀrea A
12 DRACS DE FRANCIAC 12 SANT JAUME
13 PLATJA D'ARO RIDAURA 13 MANRESA PITCH AND PUTT CLUB
14 P&P PERALADA 14 PENEDES ABC GRUP
15 XERINOLA HCP 1 15 LA TRATTORIA URGELL
16 HCP 1 B 16 OLYMPVS
17 CASTELLO 17 EL VALLES SENTMENAT
18 PANTIQUET 18 WEDGE G.CLUB
 
3a DIVISIÓ EST 3a DIVISIÓ OEST
1 AMICS DE FRANCIAC 1 DECATHLON VENDRELL B
2 ST ANDREWS P&P 2 ORFEO CATALONIA
3 VALLROMANES B 3 CANAL OLIMPIC B
4 TEMPO TEAM & SORIANO 4 GOLF@S VENDRELL
5 CHICAGO G. CLUB 5 ROC 3 B DE VENDETTA
6 CLUB P&P SANT VICENÇ DE MONTALT A 6 LOS GALLITOS
7 SANT CEBRIA GRIS 7 LOS IRREDUCTIBLES
8 CLUB P&P 64 8 @KIPILLU.CAT
9 P&P FORNELLS CLUB 9 OLEASTRUM
10 GUALTA EL TER 10 PENEDES LA GRANJA
11 FRANCIAC SWING FACTORY 11 LOS OTROS GALLITOS
12 MARE NOSTRUM 12 CAN RAFEL B
13 BETULO TOTGOLF 13 TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
14 SANT CEBRIA NEW GENERATION 14 C.E.PERITAS EN DULCE DE MIAMI PLAYA P&P
15 GUALTA TRAMUNTANA 15 bonArea B
16 LOS PEGADORES 16 GELIDA PITCH & PUTT
17 VOLCANICS DE PERALADA 17 VILAGOLF
18 PAPALUS FORAT 19 MURALLA OPTICA    
 
4a DIVISIÓ CENTRE G1 4a DIVISIÓ CENTRE G2
1 4 CARRETERES MAS GURUMBAU 1 THE GOLFTROTTERS
2 SANT CUGAT P&P B 2 P&P TEIA B
3 SANT CEBRIA RUSKY TEAM 3 ARA LLEIDA P&P
4 TROBADORS CLUB 4 AMICS DEL P&PLA GARRIGA
5 FORAT NEGRE 5 DREAM PIM BADALONA
6 TEAM VALLES 6 NOVAICARIA
7 SEMAR 7 JUGADORS DEL VALLES B
8 AUTOPOWER URGELL 8 CLUB ESPORTIU LOPI
9 SANT CEBRIA VERD 9 P&P MULLIGAN
10 DEVIL'S SWING BDN 10 CLUB P&P SANT VICENÇ DE MONTALT B
11 CANNONBALL 11 KEIK G. TEAM
12 COP A COP SANT JAUME 12 DREAM TEAM VALLROMANBES
13 LA GARRIGA ROSANES 13 SANT CEBRIA NEW GENERATION 2
14 CAN MASCARO B 14 PAPI GOLD VALLES
15 CAN MASCARO A 15 973 PUTT
16 CAN RAFEL C 16 P&P LLEIDA PINCHADORS
 
4a DIVISIÓ NORD  
1 FRANCIAC PUTT    
2 ELS MATINERS DE FRANCIAC    
3 QUIMRIERA.COM    
4 ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA    
5 P&P MAS TORRELLAS A    
6 PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT  
7 PiP.CAT    
8 CLUB GOLF I P&P PALAMOS    
9 P&P MAS NOU    
10 SANT CEBRIA INVICTUS    
11 MAS PAGES    
12 MARESME TEAM HCP 1    
13 CRISTINENC    
14 DREAM TEAM FORNELLS    

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC