Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de Sortides del jugadors participants al XIII Intercamps Sènior Zona Est a la 5ª prova temporada 2017-2018

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 33527
12.12.2017

SèniorsHorari de Sortides del jugadors participants al XIII Intercamps Sènior Zona Est a la 5ª prova temporada 2017-2018

Horari de Sortides del jugadors participants al XIII Intercamps Sènior Zona Est el 13 i 14 de desembre a Sant Cebrià, Hcp 1, Mas Gurumbau, Tennis Mora i Teià
XIII TORNEIG INTERCAMPS EST 2017-2018
Dimecres 13/12/2017 a les 10:30
5ª Prova - Divisió: EST 1 - Camp: Sant Cebrià
1 fourball ACPP023358 PEREZ SALDAÑA, JOSE HCP1 SEMAR
ACPP011843 VILALLONGA SHELLX, DAVID
ACPP008211 MIGUEL GUTIERREZ, JOSE LUIS SANT CEBRIA B
ACPP009945 NIETO ARAGONESES, CARLOS
2 fourball ACPP000272 CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER HCP1 SEMAR
ACPP001504 GARCIA BELMONTE, JOAN
ACPP011171 DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO SANT CEBRIA B
ACPP027285 GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO
3 fourball ACPP004632 SAAVEDRA RECIO, PEDRO HCP1 SEMAR
ACPP009985 BLAZQUEZ CAMBERO, FRANCISCO
ACPP003360 RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR SANT CEBRIA A
ACPP025985 EVANS *, JOHN FREDERICK
4 fourball ACPP024134 PEREZ DE LEON PEREZ, RAFAEL HCP1 SEMAR
ACPP019026 PADILLA SERRANO, MIGUEL
ACPP000139 MARTI ILLAS, JUAN SANT CEBRIA A
ACPP002006 FLAMERICH GRAU, JOSEP
5 fourball ACPP020442 DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO TEIA A
ACPP003188 LOPEZ LOSADA, MANUEL
ACPP000297 ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI SANT CEBRIA B
ACPP024577 REQUENA DOMENE, ANTONIO
6 fourball ACPP015182 MARTIN MARTIN, JOSE LUIS TEIA A
ACPP007845 HOLMES -, MARILYN
ACPP008189 ALCAZAR GONZALEZ, JUAN SANT CEBRIA B
ACPP023713 CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL
7 fourball ACPP004767 IBAÑEZ BORRAS, MANUEL TEIA A
ACPP006648 GARCIA FERRAS, JOSEP
ACPP003442 SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO SANT CEBRIA A
ACPP000164 SWEENEY -, KENNETH JOSEPH
8 fourball ACPP002779 MEDINILLA GARCIA, JOSE TEIA A
ACPP000129 IBAÑEZ SECANELLA, ENRIQUE
ACPP000160 SANTOS SANCHEZ, MANUEL REYES SANT CEBRIA A
ACPP000404 NAVARRO DE PACO, FRANCISCO
10 fourball ACPP006612 PEREZ ESPINOSA, MIGUEL VALLROMANES A
ACPP003718 ARNAU REDON, OLEGARIO
ACPP008710 RAJA MASSO, VENANCI PAPALUS A
ACPP006607 ROCHE PAMIES, JOAN
11 fourball ACPP001333 LLAVINA SERRADELL, JAIME VALLROMANES A
ACPP006213 MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA
ACPP023393 RIBAS ARTAU, ROMAN PAPALUS A
ACPP005213 LLOVERAS BARBOSA, RAMON
12 fourball ACPP023761 GARRIDO JUAREZ, ISIDRE VALLROMANES A
ACPP019289 VILA SOLVES, CASTO
ACPP007284 GINESTA VENTURA, JOAN MARIA BADALONA XL
ACPP014854 TORNERO ARRIBA, VICENTE
13 fourball ACPP000179 MONTERO SANCHEZ, PILAR VALLROMANES A
ACPP009260 BUSQUE CAMPABADAL, ISIDRE
ACPP008640 GOMEZ SACRISTAN, FELIX CARLOS FRANCIAC B
ACPP005694 PIÑA PRAT, JOAN
14 fourball ACPP004837 BAUTISTA GALLARDO, GABRIEL PAPALUS A
ACPP011428 SALCEDO RECIO, ANTONIO
ACPP000201 GIRO CODINA, JORDI BADALONA XL
ACPP024701 GIL ARGEMI, JAUME
15 fourball ACPP022348 LLOBET MARFA, JORGE PAPALUS A
ACPP002430 VAN ZANTVOORT *, ANTONIUS
ACPP001630 MANZANARES COLL, ANTONI FRANCIAC B
ACPP023901 SUREDA ALSINA, PERE
16 fourball ACPP016215 LLORET BOLDU, TOMAS BADALONA XL
ACPP009265 MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP
ACPP004630 MUÑOZ ORTEGA, FRANCESC FRANCIAC B
ACPP006958 PUJOL CARRERAS, MARGARITA
17 fourball ACPP016994 VELA LEON, FRANCISCO BADALONA XL
ACPP019004 CONESA MANZANARES, ANTONIO
ACPP001850 BONFILL PLANA, JOSEP FRANCIAC B
ACPP006609 MASA SURROCA, JORDI
XIII TORNEIG INTERCAMPS EST 2017-2018
Dimecres 13/12/2017 a les 10:30
5ª Prova - Divisió: EST 2 - Camp: Hcp 1
1 fourball ACPP022277 ENCISO CASABO, JULI FORNELLS
ACPP002242 BAGUE IGLESIAS, ISIDRE
ACPP001708 GONZALEZ DORADO, EMILIA FRANCIAC A
ACPP006442 HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES
2 fourball ACPP018342 BOADAS BECH DE CAREDA, JOAN FORNELLS
ACPP024485 ALTIMIR FRAGUA, JOSEP
ACPP004186 SUREDA ESPARRAGUERA, NARCIS FRANCIAC A
ACPP000256 MOLINS JARDI, JORDI
3 fourball ACPP023624 FABREGAS BOADA, JOSEP MARIA FORNELLS
ACPP024121 PINSACH JULIA, JOSEP
- - TEIA D
- -
4 fourball ACPP003004 VICH FIGA, XAVIER FORNELLS
ACPP002100 VICH FIGA, LLUÍS
ACPP019060 IGLESIAS VEGA, JOAQUIN SEMAR B
ACPP020688 TERRES SOLER, ANDRES
5 fourball ACPP006110 MIR ALBERTI, JORDI FRANCIAC A
ACPP008069 RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL
- - TEIA D
- -
6 fourball ACPP009074 PUIG MASNOU, JORDI FRANCIAC A
ACPP000784 ALQUEZAR TORREGROSA, SEBASTIA
ACPP020256 OLIVA SALA, JOSEP SEMAR B
ACPP006339 SOLSONA ARTOLA, DOMENECH
7 fourball - - TEIA D
- -
ACPP015730 LOPEZ SORIANO, GREGORI SEMAR B
ACPP004964 FRAILE HORTELANO, PEDRO
8 fourball - - TEIA D
- -
ACPP017912 FLORIACH RIVAS, JAUME SEMAR B
ACPP004789 ALSINA SIVILLA, JAIME
10 fourball ACPP007177 DE ALFONSO DE JANER, ERASMO SEMAR X
ACPP027092 ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO
ACPP009787 RUIZ OCHOA, RAFAEL SANT CEBRIA C
ACPP008757 CID PINEDA, JOSE
11 fourball ACPP022103 JURADO SALAS, JOSE SEMAR X
ACPP024405 JUBANY CLARET, ANTONIO
ACPP021741 ROVIRA GASCON, JOSEP MARIA SANT CEBRIA C
ACPP021953 IGLESIAS CORES, JOSE PAULINO
12 fourball ACPP010783 GONZALEZ PERALTA, EMILIANO SEMAR X
ACPP003196 PULIDO GUERRERO, SANTIAGO
ACPP025550 BORRELL BERNAUS, JORDI TEIA B
ACPP012519 JIMENEZ LOPEZ, ANTONIO
13 fourball ACPP003601 GARCIA MARMOL, JOSE SEMAR X
ACPP010778 ESTEBAN GORBE, CEFERINO
ACPP001449 RODRIGUEZ FERNANDEZ, TINO BADALONA A
ACPP010391 ORTIZ CALDERERO, ANDRES
14 fourball ACPP021793 ARMISEN MIGUEL, FREDERIC SANT CEBRIA C
ACPP014556 PINEDA PINEDA, VICENTE
ACPP017560 ISUS BERNADI, JOAN TEIA B
ACPP016926 ABRIL GAROFANO, JOSEP
15 fourball ACPP007870 POU FIGUERAS, JUAN PABLO SANT CEBRIA C
ACPP003345 ROGER TORDERA, JOAN
ACPP026105 FUENTES SORIANO, EDMUNDO BADALONA A
ACPP020965 RODRIGUEZ SANCHEZ, JOSE
16 fourball ACPP013034 ASPA PUIG, JORDI TEIA B
ACPP026843 GONZALEZ MANZANO, JUAN ANDRES
ACPP011555 CASTARNADO RUBIO, JOSE BADALONA A
ACPP021970 CORRERO PADILLA, JOSE
17 fourball ACPP022177 FABRA PIÑOL, JOSE MARIA TEIA B
ACPP013033 BERENGUER COLL, JOSEP
ACPP001450 BAUTISTA SANJUAN, FERNANDO BADALONA A
ACPP026321 ARENAS DEL CUERPO, MANUEL
XIII TORNEIG INTERCAMPS EST 2017-2018
Dimecres 13/12/2017 a les 10:30
5ª Prova - Divisió: EST 3 - Camp: Mas Gurumbau
1 fourball ACPP008109 GISPERT MAROT, MANUEL TENNIS MORA B
ACPP008561 HERNANDEZ PINTOR, JOSE ANTONIO
ACPP026635 LLOPART PALAU, JULIAN PLATJ AD'ARO B
ACPP001770 VIANA MARTINEZ, CARMELO
2 fourball ACPP000660 SUAREZ ALSINA, JOSEP TENNIS MORA B
ACPP026283 VINYOLES CAMPS, ESTEVE
ACPP012387 SANCHEZ INGLES, FRANCISCO PLATJ AD'ARO B
ACPP011690 ARROYO PAPPALARDO, MIGUEL ANGEL
3 fourball ACPP012001 VICENTE LAPUENTE, FRANCISCO TENNIS MORA B
ACPP023330 PITART TRILLA, ALBERT
ACPP019323 LOZANO GALLARDO, CANDIDO VALLROMANES B
ACPP022875 BOIRA JORI, FRANCESC
4 fourball ACPP007191 ARENAS VILA, JAUME TENNIS MORA B
ACPP001097 ACIEN MONTOYA, Mª ANGELES
ACPP018222 MIQUEL LLADO, JOSEP GUALTA
ACPP025996 BAÑOS RESA, JORDI
5 fourball ACPP014995 HOSPITAL LLINAS, MIQUEL PLATJ AD'ARO B
ACPP008455 BAENA TRIGUERO, VICENTE
ACPP003460 CASTRO GARCIA, GREGORIO VALLROMANES B
ACPP020754 LASIERRA PIÑOL, ANTONIO
6 fourball ACPP020033 FABREGAS REIXACH, JAVIER PLATJ AD'ARO B
ACPP014276 MONTALBAN PICO, PAU
ACPP025745 DALMAU CANER, JORDI GUALTA
ACPP006330 PONT COLL, RAMON
7 fourball ACPP023421 GURREA ARNAO, ENRIC VALLROMANES B
ACPP027339 PINTO PUIG, JOSEP Mª
ACPP024798 COMAS PAYET, JORDI GUALTA
ACPP026473 COMAS PAYET, PERE
8 fourball ACPP023609 CATALAN MARTIN, CLEMENTE VALLROMANES B
ACPP006421 MORENO CLEMENTE, PRIMITIVO
ACPP026527 OLIU REIG, JAUME GUALTA
ACPP025002 MUÑOZ PUNTI, XAVIER
9 fourball ACPP000831 SALINAS ISABAL, JUAN VALLROMANES C
ACPP013854 SANTIN BELSO, JOSE MANUEL
ACPP001683 FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP000258 CARRETERO ROGER, JOSEP
10 fourball ACPP000178 CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE VALLROMANES C
ACPP000180 CORTADA RECOLONS, JOSEP
ACPP013638 GONZALEZ GRACIA, ENRIC AMICS GARRIGA
ACPP012959 PUNTI AGUILAR, FERRAN
11 fourball ACPP000177 FERNANDEZ FERNANDEZ, GABRIEL VALLROMANES C
ACPP000425 OLIVA LOPEZ, ROSALIA
ACPP014025 FURRIOLS SOLA, ANTONI MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP019304 CAPDEVILA PLANAS, ALBERT
12 fourball ACPP005740 LARENA TAMATURGO, M.CARMEN VALLROMANES C
ACPP001376 GASSIOT MARTI, JOAQUIM
ACPP023332 ZAMORA VILLAFAINA, FRANCISCO G10 SEMAR
ACPP026441 SALVADOR CASTRO, MANUEL
13 fourball ACPP000165 TOLEDO TORRES, MARUJA SANT CEBRIA D
ACPP004257 MORENO MIGUEL, MONTSERRAT
ACPP027811 RIERA FONTCUBERTA, LLUIS AMICS GARRIGA
ACPP003582 VIÑAS ALMATO, JUAN
14 fourball ACPP000145 PEARSON -, MERVYN SANT CEBRIA D
ACPP014100 PARRA JODAR, DIEGO
ACPP017418 FERRER JARQUE, JOSEP MIQUEL MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP011522 ANDRES COMES, VICTOR
15 fourball ACPP002103 PUIG PUIG, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP003510 SOLE SANJUAN, FRANCESC
ACPP026634 ESTEVE PLA, LLUIS G10 SEMAR
ACPP027687 SANCHEZ ESCOLAR, ANGEL
16 fourball ACPP019539 ARABIA ILLA, JOAN AMICS GARRIGA
ACPP009834 IBAÑEZ VILARRASA, JOAN
ACPP011976 RODRIGUEZ RODRIGUEZ, SANTIAGO MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP011978 FONTOBA BOTANCH, MARIA TERESA
17 fourball ACPP020320 BARJUAN BADELL, JUAN AMICS GARRIGA
ACPP026087 MAESTRO GUTIERREZ, JUAN
ACPP026487 GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA G10 SEMAR
ACPP024352 MORELL RIERA, JAUME
18 fourball ACPP022661 GENERO MOLAS, JOSEP MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP025995 COSTA CUBERTA, PERE
ACPP013341 GUELL PI, RAMON G10 SEMAR
ACPP017106 DE FEBRER PUJOL, ANTONI
XIII TORNEIG INTERCAMPS EST 2017-2018
Dimecres 13/12/2017 a les 10:30
4ª Prova - Divisió: EST 4 - Camp: Tennis Mora
1 fourball ACPP009318 PAZ ESCOBAR, JUAN GUALTA PAR 3
ACPP008725 CARRION FUERTES, FRANCISCO
ACPP010330 GRAUPERA BOSCH, JOSEP M. TENNIS MORA A
ACPP001933 MARTINEZ SOLER, MANEL
2 fourball ACPP028186 SANDFORD , RICHARD GUALTA PAR 3
ACPP025450 JACKSON *, CHARLES RICHARD
ACPP019369 PARES CAMPRUBI, MIQUEL CAN PASCUAL
ACPP027166 PONT NAVARRO, ENRIC
3 fourball ACPP002198 ABALLANET GIMENEZ, DAVID GUALTA PAR 3
ACPP005006 LARROQUE ALLENDE, GONZALO
ACPP007491 BLANCO JORDI, JOSE Mª SEMAR 1
ACPP011028 MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA
4 fourball ACPP028490 BOECK , PER GUALTA PAR 3
ACPP022122 ALBAREDA VINCENT, CRISTINA
ACPP010637 RODRIGUEZ BAILON, AMADOR PALAMOS
ACPP023776 FERRER ESCOBAR, FRANCESC
5 fourball ACPP012763 BERTRAN CODOÑES, ANDREU TENNIS MORA A
ACPP000599 COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª
ACPP023560 MONELL LLIRO, JOSEP CAN PASCUAL
ACPP024548 NOVELLAS BARCELO, ANTONI
6 fourball ACPP013338 KIENZLER -, MICHAEL TENNIS MORA A
ACPP003500 PIJUAN CAMINAL, TINA
ACPP007214 GOMARIZ SANTAMARIA, JOSE ANTONIO SEMAR 1
ACPP027250 CUSCO VIDAL, VALENTIN
7 fourball ACPP016056 SAMPEDRO COLL, JOSEP TENNIS MORA A
ACPP008087 BURGOS NEILA, ALICIA
ACPP025527 CASAGRAN GUBERT, MIQUEL PALAMOS
ACPP006357 SOLEY ARMELA, JOSEP
8 fourball ACPP008279 MASNOU CANADA, JORDI CAN PASCUAL
ACPP027374 RODRIGUEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO
ACPP021393 SOLERA CHAPARRO, ANTONIO SEMAR 1
ACPP026495 ANDREU FARRE, MONTSERRAT
9 fourball ACPP008180 VERDAGUER TARRATS, LLUIS CAN PASCUAL
ACPP008369 BEULAS JULIA, JOAQUIM
ACPP006989 SOLER ALCARAZ, EUGENI PALAMOS
ACPP001520 CUNILLERA PALMADA, JOAQUIM
1bis fourball ACPP023834 PLA GIMENO, PEPITA SEMAR 1
ACPP007215 GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN
ACPP026322 BANGUESES COBELAS, ODILO PALAMOS
ACPP022843 GOÑI STROETGEN, JOSE ANTONIO
Dijous 14/12/2017 a les 10:30
1 fourball ACPP011051 SANCHO BUENO, JOSEP SANT CEBRIA E
ACPP024447 FARRIOLS MASIA, ELISEO
ACPP016191 GUILLEN GARCIA, JOAN VALLROMANES G1
ACPP027596 CASTRO DEGARA, FRANCISCO
2 fourball ACPP027116 ALSINA BERTRAN, ANDRES SANT CEBRIA E
ACPP013618 IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS
ACPP013550 FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA VALLROMANES G1
ACPP016853 ALCOJOR BERNARDO, SANTOS
4 fourball ACPP022193 GOMEZ ALAS, DAVID SANT CEBRIA E
ACPP023445 TERES TOMAS, JOAN
ACPP025538 VICENTE LISON, JOSEP SEMAR GARRIGA
ACPP026775 SANDIN ANTUNEZ, JOSE
5 fourball ACPP023472 LEON SOCORREGUT, JOAN SANT CEBRIA E
ACPP010232 CARRIQUI OSUNA, FELIX
ACPP026389 URREA HIDALGO, JORGE SEMAR GARRIGA
ACPP026386 TORRENTS MARIN, JAIME
7 fourball ACPP013154 SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN VALLROMANES G1
ACPP023759 CONNOLLY *, STEPHEN
ACPP026456 OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER SEMAR GARRIGA
ACPP025037 GAY OLIVA, MARTI
8 fourball ACPP020392 CANUT GALLART, ENRIQUE VALLROMANES G1
ACPP026941 VILANOVA PALLES, FRANCESC
ACPP023080 AVILES SANCHEZ, BARTOLOME SEMAR GARRIGA
ACPP018852 SANGIL LOPEZ, JESUS
XIII TORNEIG INTERCAMPS EST 2017-2018
Dimecres 13/12/2017 a les 10:30
5ª Prova - Divisió: EST 5 - Camp: Teià
1 fourball ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL TEIA C
ACPP020616 FERNANDEZ CASTRO, JOSE MANUEL
ACPP024063 MAYNE BELLERA, JOSEP BADALONA B
ACPP027266 JIMENEZ LLADOS, JACINTO
2 fourball ACPP016507 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS TEIA C
ACPP022621 PEREZ DE PACO, JUAN JOSE
ACPP003663 GIL FONTRODONA, CARME PAPALUS B
ACPP013184 BERNAD PIERA, JORDI
3 fourball ACPP020106 PERALVAREZ SELAS, JUAN MANUEL TEIA C
ACPP006087 MARTINEZ GUZMAN, JORDI
ACPP004910 VILASECA FERNANDEZ, RAMON JUBICEC MONT
ACPP004252 BAYER HERNANDEZ, ALFONS
4 fourball ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE TEIA C
ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR
ACPP014073 SAURA VIDAL, JOAN FRANCIAC C
ACPP001638 BOSCH FERRERMONER, ESTEVE
5 fourball ACPP019084 MANZANERO IGLESIAS, ENRIQUE BADALONA B
ACPP016137 GELADA BLASI, PERE
ACPP015341 LARROSA GILBERT, VICTORIA PAPALUS B
ACPP014691 BONET GINESTA, JORDI
6 fourball ACPP013818 COMPTE CORNEY, JOAN BADALONA B
ACPP012618 PIQUER PIÑA, ROBERTO
ACPP001975 CORTES GUERRA, NICOLAS JUBICEC MONT
ACPP022264 GRAU RIVERO, JOSE VICENTE
7 fourball ACPP012832 MUÑOZ POLONIO, JOSE BADALONA B
ACPP014626 DE LA IGLESIA TELLO, JOSE JAVIER
ACPP010320 SERRA RAGOLTA, JOAQUIM FRANCIAC C
ACPP001542 MASSAGUER DE PLANELL, MIQUEL
8 fourball ACPP003201 BARTROLI MOLINS, ROSA Mª PAPALUS B
ACPP004882 BACARDIT GIRIBETS, PEPITA
ACPP025149 DIAZ CARRASCO, MANUEL JUBICEC MONT
ACPP002479 GASPA TARRAGO, JORDI
9 fourball ACPP004359 ROURA GUSTA, JOAQUIM PAPALUS B
ACPP019091 DALE *, PETER
ACPP012574 CARRERA DOMINGUEZ, ALICIA FRANCIAC C
ACPP008594 OLIVERAS MACH, DOLORS
10 fourball ACPP025148 CASALPRIM DE TOMAS, ANTONI JUBICEC MONT
ACPP002772 MORENO NIETO, MANEL
ACPP004760 LOPEZ DEL HIERRO, PILAR FRANCIAC C
ACPP001543 VALL-LLOVERA PASSADA, MªDOLORS
11 fourball ACPP012576 TARRES PICART, JOAN SEMAR C
ACPP016205 PEREZ PONS, PEDRO
ACPP013057 BORELLI PEREIRA, CARLOS ST CEBRIA GESPA VERDA
ACPP019494 PAJUELO VAZQUEZ, ANTONIO
12 fourball ACPP012575 TARRES PICART, MIQUEL SEMAR C
ACPP006640 PASCUAL FRADERA, JOSEP
ACPP001311 GIL BERNAD, JOSE Mª JAIME ST CEBRIA GESPA VERDA
ACPP016896 YAGÜE MONFIL, PABLO
13 fourball ACPP013954 RODRIGUEZ FERNANDEZ, EZEQUIEL SEMAR C
ACPP003548 COLOMINAS CORONAS, MATIAS
ACPP024531 BONADA TOR, CARME VALLROMANES G2
ACPP028353 FAURO GARCIA, PILAR
14 fourball ACPP011305 GUTIERREZ MONTOYA, EMILIO SEMAR C
ACPP011401 LOPEZ-PELAEZ VAZQUEZ, CARLOS
ACPP022972 SERRAS MARTORI, RICARDO SEMAR D
ACPP025054 BISET BUSQUETS, JOSEP
15 fourball ACPP019493 PUIG GRAELLS, CARLES ST CEBRIA GESPA VERDA
ACPP021684 CARRERA ABELLA, JOAQUIM
ACPP000340 ATERO LORCA, JOSE VALLROMANES G2
ACPP016256 SALVAT GALLEGO, JORDI
16 fourball ACPP004572 FONTANET FEU, ANTONIO ST CEBRIA GESPA VERDA
ACPP010721 LEIVA DE LA TORRE, ANTONIO
ACPP018104 GOMARIZ GAMBIN, PASCUAL SEMAR D
ACPP016776 BERTRAN DELMAS, JORDI
17 fourball ACPP013340 VERA AMUEDO, RAFAEL SEMAR D
ACPP012765 ISERN ANGLADA, JAVIER
ACPP020153 PEREZ CASARES, MARIA ROSA VALLROMANES G2
ACPP021958 PEREZ CASARES, LUIS
18 fourball ACPP025305 SURIA LLADO, JOSEP MARIA SEMAR D
ACPP025603 GONZALEZ GOMEZ, FELIPE
- - VALLROMANES G2
- -

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC