Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortida a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2018

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 33902
08.02.2018

JuvenilsHoraris de sortida a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2018

Horaris de sortida a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2018 que es juga a Gualta (zona Est) i a Badalona (zona Oest)
Els tees i els horaris de sortida dels jugadors amb sortida pel tee del 1 (jugadors d'iniciació) són aproximats en funció de possibles baixes o modificacions, per tant es recomana arribar al camp amb la suficient antelació per si hi ha alguna modificació d'horari. 


Camp: Gualta Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 96 73 95 99 95 74 81 74 84 74 117 81 101 82 80 105 96 92 1599
Final green 104 80 107 109 105 84 90 80 90 85 127 89 113 94 89 116 107 99  
Entrada green 89 66 83 90 85 64 73 69 78 64 107 74 90 71 71 94 85 85  
Camp: Gualta EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 81 61 71 57 68 74 81 56 62 - - - - - - - - - 611
Final green 89 69 79 67 78 84 90 64 69 - - - - - - - - -  
Entrada green 74 54 63 48 58 64 73 48 55 - - - - - - - - -  
Camp: Badalona Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 85 60 100 65 58 68 120 66 87 57 73 55 67 72 63 89 53 71 1309
Final green 94 65 108 71 67 77 126 73 96 65 80 64 73 80 71 95 60 76  
Entrada green 76 54 92 60 49 59 114 59 78 50 67 47 62 64 55 83 47 66
Camp: Badalona EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 85 60 70 65 58 68 52 66 69 - - - - - - - - - 593
Final green 94 65 78 71 67 77 58 73 78 - - - - - - - - -  
Entrada green 76 54 62 60 49 59 46 59 60 - - - - - - - - -  


PITCH & PUTT GUALTA - ZONA EST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 10/02/18 a les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 10,5 Categoria Competició SANT CEBRIA JUVENIL Tee 1 10:00
2 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 11 Categoria Competició INDIVIDUAL
3 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 15 Categoria Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL Tee 1 10:08
4 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 18,6 Categoria Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL
5 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 20 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
6 ACPP027955 SOLANAS GELABERT, ERIC 21 Categoria Iniciació INDIVIDUAL Tee 1 10:16
7 ACPP028690 BARRADO SANS, ALEJANDRO 21 Categoria Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL
PITCH & PUTT GUALTA - ZONA EST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 11/02/18 a les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)3,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL Tee 7
2 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN (+)1,9 Categoria Competició SANT CEBRIA JUVENIL
3 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU (+)1,8 Categoria Competició HCP1 JUVENIL
4 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO (+)0,8 Categoria Competició HCP1 JUVENIL
5 ACPP027330 CASAS CRUZ, ELISEU 1,3 Categoria Competició HCP1 JUVENIL Tee 6
6 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 3,7 Categoria Competició HCP1 JUVENIL
7 ACPP027675 CAMI HARTMANN, BRUNO 4,8 Categoria Competició SANT CEBRIA JUVENIL
8 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 6,5 Categoria Competició HCP1 JUVENIL
9 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 11,6 Categoria Competició INDIVIDUAL Tee 5
10 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 11,7 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY
11 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 12,2 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY
12 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 12,2 Categoria Competició INDIVIDUAL
13 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 14,7 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY Tee 4
14 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 17 Categoria Competició GUALTA JUNIOR
15 ACPP027480 APARICIO COLOMER, ROGER 18 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY
16 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 19,8 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY
17 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 20 Categoria Competició GUALTA JUNIOR Tee 3
18 ACPP027514 JULIA BALLUS, MARTI 20,6 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY
19 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 20,8 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY
20 ACPP028209 COSTA PALAHI, JAN 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY Tee 2
21 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Categoria Competició INDIVIDUAL
22 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Categoria Competició INDIVIDUAL
23 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 11,3 Categoria Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL Tee 1 10:00
24 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 11,9 Categoria Iniciació HCP1 JUVENIL
25 ACPP026617 PEREZ CASTAÑO, HUGO 12,7 Categoria Iniciació HCP1 JUVENIL
26 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 16,9 Categoria Iniciació HCP1 JUVENIL
27 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 19,4 Categoria Iniciació HCP1 JUVENIL Tee 1 10:08
28 ACPP027497 ESQUIVEL LUQUE, ANA 20 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
29 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 21 Categoria Iniciació HCP1 JUVENIL
30 ACPP027738 GUBAU PEREZ, CLAUDIA 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
31 ACPP027789 CABOTI BERTRAN, JORDI 21 Categoria Iniciació HCP1 JUVENIL Tee 1 10:16
32 ACPP028054 SLYVA *, KATIA 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
33 ACPP028061 PIZARRO BLAZQUEZ, EMMA 21 Categoria Iniciació HCP1 JUVENIL
34 ACPP028120 FERRER LUQUE, POL 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
35 ACPP028201 GUILERA CAMA, GEMMA 21 Categoria Iniciació GUALTA JUNIOR Tee 1 10:24
36 ACPP028208 COSTA PALAHI, TANIT 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
37 ACPP028260 MOLINS DURAN, MARTINA 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
38 ACPP028261 MOLINS DURAN, IVET 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY Tee 1 10:36
39 ACPP028358 REDONDO MORENO, JAN 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
40 ACPP028525 GELABERT VALMANYA, TANIA 21 Categoria Iniciació GUALTA JUNIOR
41 ACPP028526 MAURI PUIG, IRENE 21 Categoria Iniciació GUALTA JUNIOR Tee 1 10:44
42 ACPP028527 ARTIGAS BALTASAR, EMMA 21 Categoria Iniciació GUALTA JUNIOR
43 ACPP028637 PLANAS DE FARNES QUEVEDO, CLAUDIA 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
Comitè de Competició:
Marc Casadellà (Gualta)
Félix Gómez (Àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Félix Gómez
PITCH & PUTT BADALONA - ZONA OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 10/02/18 a les 10:00 - Categoria COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP024422 ALBINYANA TORNE, ALEX (+)3,6 Categoria Competició INDIVIDUAL Tee 1
2 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 5,7 Categoria Competició P&P LLEIDA JUVENIL
3 ACPP027171 MASELLES PASCUAL, JOAN RAMON 8,6 Categoria Competició P&P LLEIDA JUVENIL
4 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 11,6 Categoria Competició BADALONA MOGAUTO Tee 3
5 ACPP028110 MARCO PACHECO, DANIEL 16,2 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
6 ACPP026612 CARVAJAL FIGUEROL, JOSEP 16,5 Categoria Competició P&P LLEIDA JUVENIL
7 ACPP028036 CLARAMUNT TIRVIO, SERGI 19 Categoria Competició P&P LLEIDA JUVENIL Tee 5
8 ACPP027511 SANCHEZ MACIAS, VICTOR 20,4 Categoria Competició P&P LLEIDA JUVENIL
9 ACPP027512 FLIX FUENTES, MANUEL 21 Categoria Competició P&P LLEIDA JUVENIL
PITCH & PUTT BADALONA - ZONA OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 10/02/18 a les 13:30 - Categoria INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP027146 JULIA COMAS, JON 9,8 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 1
2 ACPP028250 LUJA PASCUAL, MARTI 14,9 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
3 ACPP027704 RIU MILAN, POL 17,2 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
4 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 17,4 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES
5 ACPP027485 HURTADO GARZON, DIEGO 19,7 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES Tee 3
6 ACPP028495 PASANAU TESSIER, JOAN 21 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
7 ACPP028496 PASANAU TESSIER, PAU 21 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
8 ACPP025108 MARES TORRENTS, LUCAS 21 Categoria Iniciació BADALONA MOGAUTO
9 ACPP027800 SALVAT MARTINEZ, GUILLEM 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES Tee 5
10 ACPP028055 ROSA FONTDEVILA, BERNAT 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES
11 ACPP028547 RUANO RUIZ, DAVID 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES
12 ACPP028520 QUESADA BLANCO, POL 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
13 ACPP028698 VIRSEDA PASCUAL DE POBIL, MARIA 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 7
14 ACPP028699 VIRSEDA PASCUAL DE POBIL, CESAR 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
15 ACPP028558 HORTA PALLISO, JOEL 21 Categoria Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL
16 ACPP028682 FERNANDEZ FUENTES, PAU 21 Categoria Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL Tee 9
17 ACPP028648 SALARICH GARCIA, GUILLEM 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL
18 ACPP028701 SEMENOV , HENRI ALEXANDER 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL
PITCH & PUTT BADALONA - ZONA OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 11/02/18 a les 10:00 - Categoria COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO (+)1,8 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 1
2 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 0,3 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
3 ACPP027048 PALOMO MATEOS, LLUIS 2 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
4 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 2,8 Categoria Competició INDIVIDUAL
5 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 2,8 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 2
6 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 4,2 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 5 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
8 ACPP025721 ALVAREZ PIZARRO, GENIS 5,8 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
9 ACPP026484 PANISELLO FERRAGUT, JOAN 6,4 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 4
10 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 10,2 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
11 ACPP028066 PRAT LAMAS, ADRIA 10,5 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
12 ACPP027659 PACHECO CANO, EDUARD 11 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
13 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 12,1 Categoria Competició BADALONA MOGAUTO Tee 5
14 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 12,5 Categoria Competició BADALONA MOGAUTO
15 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA 16,6 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
16 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 18,5 Categoria Competició BADALONA MOGAUTO
17 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 19 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 7
18 ACPP027660 PACHECO CANO, ALEJANDRO 19,2 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
19 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 20,2 Categoria Competició BADALONA MOGAUTO
20 ACPP027509 HERNANDEZ GARZON, SOFIA 20,4 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 8
21 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Categoria Competició BADALONA MOGAUTO
22 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 21 Categoria Competició BADALONA MOGAUTO
PITCH & PUTT BADALONA - ZONA OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 11/02/18 a les 13:30 - Categoria INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 7,3 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES Tee 1
2 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 15 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
3 ACPP027603 AMOR TOMAS, TOMAS 17,4 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES
4 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 18,4 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES
5 ACPP028109 MARTINEZ PEDREÑO, ANNA 18,6 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 3
6 ACPP027622 PONS PETROVA, PATRICIA 20,4 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP027745 TOLL GENER, SAMUEL 20,6 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL
8 ACPP027666 CABANES CISNEROS, BIEL 20,9 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
9 ACPP027647 VIDAL RIVERA, AITANA 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ) Tee 5
10 ACPP028218 MARCILLAS GOMEZ, ROGER 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP028488 PISEMSKIY , ALEXEY 21 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
12 ACPP028219 MARCILLAS GOMEZ, FERRAN 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP028255 HERNANDEZ ALCOBERRO, MARC 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ) Tee 7
14 ACPP028292 RIVAS OSET, AINA 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP028492 CABANES CISNEROS, LOLA 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
16 ACPP028532 CUARTERO SANAHUJA, PABLO 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ) Tee 9
17 ACPP028550 FERNANDEZ FOLCH, MARC 21 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
18 ACPP028116 MARIN MELLADO, ALEX 20,9 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
Comitè de Competició:
Tono Marés (Badalona)
Salvador Recasens (dissabte) / Lluís Chao (diumenge) - Àrbitre
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Salvador Recasens (dissabte) - Lluís Chao (diumenge)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC